Büyük Selçuklu reytinglerde rekor üstüne rekor kırdı. Akli Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizide başrol ayrılacağı konuşulunca olanlar oldu.

Resti çekti resmen gidiyor! Alparslan Büyük Selçuklu'da göz pınarlarını kurutacak veda! Akli Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizide başrol ayrılacağı konuşulunca olanlar oldu. İzleyiciler büyük tepki gösterdi. Sultan Alparslan rolünde başarılı oyunculuğu olan ünlü oyuncu Barış Arduç'un diziden ayrılacağı söylentisi izleyiciden büyük tepki topladı. Söylentiler gerçek olursa ünlü oyuncu diziden gidecek.

Alparslan Büyük Selçuklu'da göz pınarlarını kurutacak veda! Resti çekti resmen gidiyor. Önce Uyanış Büyük Selçuklu olarak başlayan ardından da yoluna Alparslan Büyük Selçuklu olarak devam eden dizide başrol ayrılığı yaşanacak. Peş peşe ortaya atılan iddialar izleyicinin dikkatini çekti. Diziyi her pazartesi izleyen herkes iddialar sonrasında tepkisini sosyal medyadan dile getirdi. Barış Arduç ilerleyen bölümlerde dizide yer almayacak ve ortalık karışacak.

İDDİALAR SEYİRCİYİ ÜZDÜ

Reytinglerde rekor üstüne rekor kıran Alparslan Büyük Selçuklu dizisi hakkında ortalığı karıştıracak bir iddia atıldı.

OLANLAR OLDU

Akli Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizide başrol ayrılacağı konuşulunca olanlar oldu. İzleyiciler büyük tepki gösterdi.

BAŞROL OYUNCUSU GİDİYOR

Sultan Alparslan rolünde başarılı oyunculuğu olan ünlü oyuncu Barış Arduç'un diziden ayrılacağı söylentisi izleyiciden büyük tepki topladı.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

Barış Arduç, Türk dizi ve sinema oyuncusudur. İsviçre'nin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Tiyatro sanatçısı Ayla Algan ile tanıştıktan sonra profesyonel oyunculuğa adım attı.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

ilan365.net özel haber