Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde başrol oyuncusu Barış Arduç'tan ayrılık haberi mi geldi? Ailesine daha fazla vakit ayıracağı yönündeki açıklaması şaşırttı. TRT 1 dizisinde ayrılık mı var? İşte Barış Arduç'un son dakika açıklamaları...

Alparslan Büyük Selçuklu, heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Dizi ile ilgili güncel gelişmelere baktığımızda ise çeşitli olaylar meydana geldi. Yeni bölümler izleyicilerin ilgisini çekerken bir yandan da oyunculardan gelen açıklamada gündemdeki yerini korumakta. Son olarak başrol oyuncusu Barış Arduç'tan önemli ifadeler geldi. Oyuncu, diziden ayrılacağına yönelik bir sinyal verdi mi? İşte diziyle ilgili merak edilenler ve dahasını paylaştık.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Barış Arduç Ayrılacak mı?

TRT 1 dizisinde başrol oynayan Barış Arduç, Alparslan karakterini canlandırmakta. Eşi Gupse Özay ve çocukları hakkında konuştu. Gupse Özay'ın da yakın zaman sonra projelere dahil olabileceğini aktardı. Kendisinin de o vakit evde çocuğuyla ilgileneceğini vurguladı. Bu açıklama ise Barış Arduç'un yakında Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılacağı yönünde algılandı.

"Bir şeyler yapmaya ara verebilirim"

 Barış Arduç, yaptığı açıklamada “Gupse de üretmeyi, çalışmayı çok isteyen bir kadın. Bir dönem o da çalışmak isteyecektir. O zaman ben de evladımla vakit geçirmek isteyeceğim. O dönem belki ben birşeyler yapmaya ara verebilirim. Gupse bundan istifade ederek film çekmek ister ise çeker. Gupse bulduğu her fırsatta yazıyor. Yapmaya hazır 2 projesi var. Doğru zaman gelince yapacaktır.” ifadesine yer verdi.