Alpren Duymaz Help Turkey Paylaşımına Vatan Haini Yorumu Yapan Bir Takipçisine Yanıt Verdi!

Alperen Duymaz Global Call Help Turkey paylaşımına vatan haini yorumları geldi. Bizzat yardım bölgesine giderek yardım yapan oyuncu bu yorumlara yazdığı yanıt ile gündem oldu.

Dizi Haberleri 03.08.2021 - 12:57 03.08.2021 - 13:05 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizis Son Yaz dizisinin ünlü oyuncusu Alperen Duymaz Fethiye'de yangın söndürme çalışmalarına katıldı.

Türkiye cayır cayır yanarken yetkililerin bir şey yapmayıp uçağımız yok demesi ve akıl almaz yorumları tepki görürken sosyal medya kullanıcıları dünyaya seslerini duyurmak için Help Turkey paylaşımları yapmıştı.

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz'da bub paylaşımları yapanlardan biri. Alperen Duymaz bu paylaşımı sonrası bir takipçisi tarafından vatan haini ilan edildi.

Ormanlar hayvanlar yanarken, yangın yerleşim merkezlerine ilerlemişken Alperen Duymaz bizzat yangın bölgesine giderek yardımda koştu. Ancak akıl sır ermez utanmaz insanlar Alperen Duymaz ve Globall Call çağrısı yapan insanlara oturdukları yerden vatan haini ilan etti.

Bodrum Masalı, Çukur, Çarpışma ve Son Yaz dizilerinde yer alan Alperen Duymaz, sosyal medya hesabından kendisine gelen "Seni çok severdim ama beş para etmez bir vatan haini olduğunu görüyorum, yazık devlet bölgede her şeyi yapıyor. Ülkemi aciz duruma düşürme çabalarınız boşa çıkacak" yorumuna yanıt verdi.

Alperen Duymaz gelen akıl sır ermez yorukma "Vicdanınızın varlığını hissettiğinizde, insan olduğumuzun bilincine vardığınızda, bölgeye bizzat gidebilmek için can atan 10 yaşında aslan yavrularının bölgeye vardıktan sonra gösterdikleri çabayı, kiloları kadar kaldırdıkları su bidonlarını canları pahasına yetiştirdiklerini gördüğünüzde, doğa sevgisini, birlik beraberliğin ne demek olduğunu gördüğünüz manzarayı zerre anladığınızda, kuşların yuvalarını terk etmedikleri ve etmeyecekleri için bağırarak acı içinde yanarak can verdiğini duyduğunuzda, kabullenebildiğinizde, kibirlenmediğinizde, ‘yanlış’ diyebildiğinizde, oturur bu durumu uzmanlığımız olmamasına rağmen çevrelice değerlendiririz." diye yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@