Alternatif Bank Teminatsız Şekilde 20 bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi için ihtiyaç duyan vatandaşlara özel Alternatif Bank tarafından kredi kampanyası düzenlendi. Banka tarafından makul şartlar altında sunulan nakit destekten tüm vatandaşlar yararlanabil

Ekonomi 24.10.2021 - 21:45 24.10.2021 - 21:45 Vural Pars

İhtiyaç kredisi için ihtiyaç duyan vatandaşlara özel Alternatif Bank tarafından kredi kampanyası düzenlendi. Banka tarafından makul şartlar altında sunulan nakit destekten tüm vatandaşlar yararlanabiliyor.

Ülkemizde yaşanan ekonomik yönden olumsuz gelişmelerden etkilenen vatandaşları düşünen Alternatif Bank bu zorlu süreçte düzenlemiş olduğu kredi kampanyası ile yanlarında olduğunu gösterdi. İhtiyaç kredisi kullanıma düşünen vatandaşlar için düşük faiz üzerinden bir kampanya gerçekleştirildi.

Son günlerde özellikle gerçekleştirilen araştırmalar ile birçok vatandaş ihtiyaç kredisine yönelik kampanyaların merakı içerisindedir. Oldukça dikkat çekici bir kredi kampanyası ile Alternatif Bank tarafından gerçekleştirildi.

Alternatif Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Alternatif Bank ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen vatandaşlar için oldukça uygun bir kredi şartları sunuyor. Banka tarafından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kampanya hakkında detayları paylaştı. Resmi internet üzerinden yapılan açıklamaya göre en az 3 ay ve en fazla 36 ay vadelere kadar uzanabilen ihtiyaç kredisinden tüm vatandaşlar yararlanabilmektedir. 50.000 TL üzerinden sunulan bu kredi miktarını ise 36 ay vade ile ödenebiliyor.

Teminatsız İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmayı düşünen vatandaşlar için Alternatif Bank farklı bir imkan sunuyor. Farklı bankalar üzerinden sağlanan krediler için bankalar kendisini güvenceye almak için teminat talep edebilmektedir. Fakat Alternatif Bank işlemlerinden herhangi bir şekilde teminat talebinde bulunmamaktadır. Böylelikle her vatandaş sorunsuz şekilde kredi imkanlarından Alternatif Bank aracılığı ile faydalanabilecektir.

İhtiyaç Kredisi Masrafları

Alternatif Bank ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen müşterilerin daha sonraki süreçte karşılaşacağı masraflar hakkında bilgi aktardı. Kredi kullanan müşteriler yüzde KKDF ile yüzde 5 BSMV vergisi ödemesi gerçekleştirecektir. Bu maliyetler kredi kullanmayı düşünen tüm müşterilere uygulanabilmektedir.

asd15

Hayat Sigortası Yapılıyor Mu?

Alternatif Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar için hayat sigortası ürününü de beraberinde sunmaktadır. Kredi kullanmak isteyen müşterilere eş zamanlı olacak şekilde bağlı bulunduğu banka şubelerince Hayat Sigortası yaptırılmaktadır. Hayat Sigortası prim tutarı ise yaş, cinsiyet ile kredi tutarlarına göre farklılık göstermektedir. Bu durumdaki tüm hesaplamalar kredi kullanılması sırasında net şekilde görülebilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@