Altın fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ederken altın uzmanları da peş peşe yeni tüyolar vermeyi sürdürüyor. Özellikle son dönemlerin en çok takip edilen isimlerinden olan ve altın kahini olarak bir İslam Memiş ezber bozan açıklamalar yaptı ve altında rekor tarihini duyurdu. Altın yatırımı yapmak isteyenler bu tüyolara kulak versin. Çünkü İslam Memiş'ten zengin edecek açıklamalar geldi. Resmen piyasaları altüst edecek altın tüyoları ve güncel altın fiyatları haberimizde…

Rusya ve Ukrayna arasında başlayan savaş ile birlikte güncel altın fiyatları da artışa geçti. Son günlerde 920 lira seviyelerinde denge bulan altın yatırımcıları ve vatandaşları tedirgin ediyor. Özellikle bu süreçte altın alınmalı mı yoksa satılmalı mı sorusunun yanıtı Milyonlarca kişi tarafından merakla araştırılıyor. Altın fiyatları ile ilgili sık sık önemli açıklamalar yapan ve vatandaşlar atıyorlar veren altın kahini İslam Memiş Tam da bu sırada ezber bozan açıklamaları ile gündeme geldi. İslam Memiş'in bu açıklamaları sonrasında piyasalar alev alacak. Peki, altın yükselirken altın alınmalı mı yoksa satılmalı mı? Altın rekor seviyesine ne zaman ulaşacak? 23 Mart 2022 güncel altın fiyatları ve detaylar haberimizde…

Altın alacaklara ezber bozan tüyolar! Bombalar peş peşe patladı, zengin olmak isteyen hemen bunu yapsın! Altın fiyatları ve altın piyasası ile ilgili önemli tüyolar veren İslam Memiş, yine bomba gibi açıklamalar yaptı. Bugüne kadar yaptığı tüm tahminler nokta atışı olan İslam Memiş yine yatırım yapmak isteyen vatandaşları uyardı. Ekonomik kriz devam ederken altın yatırımı yapmak isteyen vatandaşlar bu uyarılara kulak versin. Çünkü İslam Memiş gelecekten haber verdi ve yeni rekor olacağını söyledi. Peki, Altın fiyatları ne kadar yükselecek? Altın fiyatları daha sonra düşer mi? altın yatırımı yapmak için uygun zaman ne zaman?

altin-alacaklara-ezber-bozan-tuyolar-bombalar-pes-pese-patladi-zengin-olmak-isteyen-hemen-bunu-y-4

Altında yeni Rekorlar gelecek

Altın fiyatları ne olacak sorusunun yanıtı son dönemlerde yatırımcı ve vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle yaz ayları yavaş yavaş yaklaşmaya devam ederken birçok kişi takı için altın almak yere yatırım için altın almak için doğru zamanı merak ediyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş bu konu daha gündeme damga vuracak çok önemli açıklamalar yaptı. Enflasyonla mücadele sırasında bir yandan da yatırım yapmayı düşünen vatandaşların beklemesini söyleyen Memiş, altın fiyatlarının 850 900 TL bandına inmesi halinde altına alınabileceğini söyledi. Şu anda Altın fiyatlarının 920 lira civarında sıkıştığını belirten İslam Memiş, duyamazsın da daha uygun fırsatların olacağını dile getirdi. Yani altın almak isteyen vatandaşların da satmak isteyen vatandaşların da bir süre daha beklemesi gerekiyor.

altin-alacaklara-ezber-bozan-tuyolar-bombalar-pes-pese-patladi-zengin-olmak-isteyen-hemen-bunu-y-2

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Altında yeni alım fırsatı olacak mı?

Altın fiyatları ile ilgili açıklamalar yapan İslam Memiş, yeni alan fırsatları içinde 850 liranın uygun bir Aralık olduğunu dile getirdi. Bu civarı kadar düşmesi halinde vatandaşların hemen altına alması gerektiğini belirten Memiş, daha sonrasında yeni fırsatım olmayacağını ifade etti. Altın kahini İslam Memiş aynı zamanda fiyatların yeni rekorlar için hazırlık aşamasında olduğunu dile getirdi. Elinde altını bulunanlar satmasın ancak almak isteyenlerde 850 900 lira bandına düşmesini beklesin.

İşte İslam Memiş'ten altın tüyoları: