Altın fiyatlarındaki son dakika gelişmesi yatırımcıların gözünden kaçmadı. Altın uzmanı fiyatların aniden değişeceğine işaret etti ve gram altını gösterdi. Peki gram, çeyrek ve ONS altın kaç TL olacak?

Altın fiyatlarında yaşanan artışla beraber güncel detaylar ortaya çıktı. Altına yatırım yapanların merak ettiği sorular uzman İslam Memiş aracılığıyla yanıt buldu. Gram altın hiç olmadığı kadar etkili bir performans gösterdi. İşte detaylar...

Altında Ani Değişim Beklentisi!

Altın piyasasında son dönemde yaşanan hareketlilik ve fiyat düşüşleri yatırımcıların kafalarında soru işaretleri oluşturdu. Bu süreçte Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, konuya dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Memiş, altın fiyatlarındaki değişimlerle ilgili yatırımcıların endişelenmemesi gerektiğini vurguladı. "Beklenmedik bir rüzgarın yön değiştireceği" mesajını vererek, yatırımcılarına güven verdi. Memiş'e göre, altın ve gümüşteki fiyat düşüşlerinin arkasında ABD Merkez Bankası'nın (Fed) uygulamaları yatıyor. Ancak bu durumun uzun vadede sürekli olmayacağını belirterek, yaklaşan aylarda Dünya Altın Konseyi'nin merkez bankalarının altın rezervleri hakkında bilgilendirmeler yapacağını öne sürdü.

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

İslam Memiş Ne Diyor?

Uzman İslam Memiş, yatırımcılarına altın, gümüş, euro ve sterlin gibi değerleri koruma ve panik yapmama tavsiyesinde bulundu. Memiş, piyasaların döneceği dönemde pişmanlık yaşamamaları için önerilerine kulak vermelerinin önemine dikkat çekti.