Altın haftayı nasıl kapattı ? 18 Aralık Cuma altın piyayası

En önemli yatırım araçlarından olan ve özel günlerde sıklıkla alınıp satılan altın da güncel fiyat durumu belirlendi. Özel günler olan düğün, nişan, söz, sünnet ve doğum gibi günlerde insanlar birbirlerine altın hediye ederler.

Gündem 18.12.2020 - 17:32 04.05.2021 - 04:23 İlan35
En önemli yatırım araçlarından olan ve özel günlerde sıklıkla alınıp satılan altın da güncel fiyat durumu belirlendi. Özel günler olan düğün, nişan, söz, sünnet ve doğum gibi günlerde insanlar birbirlerine altın hediye ederler. Bu hediye etme durumunun yanında bir de altını yatırım, birikim aracı olarak gören büyük bir kesim de var. Peki, bir yükselen bir düşen altın fiyatlarında son durum ne oldu ? Güncel altın fiyatları nasıl ? 18 Aralık Cuma altın ne kadar ? Altın bu haftayı kaç ile kapattı ?

Haftanın son gününde altın ons fiyatları yine hareketlilik içindeydi. Dünya genelinde aşı haberlerinin paylaşılmasının ardından altının onsunda yaşanan ciddi düşüş yaşandı. Covid-19 ile ilgili yeni önlemlerin alınması, kısıtlamalar ve yasaklarla yukarı yönlü bir değişim yaşandı.Gram altın ne kadar ?

Altının gram fiyatı 18 Aralık 2020 Cuma günü 467 TL'den işlem gördü. Bunun yanında gram altın 467 TL iken altının ons fiyatı da 885 dolardan işlem gördü.

Çeyrek altın ne kadar ?

Hafta kapanışında çeyrek altın alış fiyatı 757 TL olurken satış fiyatı ise 765 TL olarak haftayı kapattı.

Cumhuriyet altın ne kadar ?

Cumhuriyet altını bugün 3 bin 26 TL'den alınırken, 3 bin 49 TL'den satışa sunuldu.

 

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@