En güvenilir yatırım aracı olan altın fiyatlarıyla ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bu anlamda altın fiyatları için vatandaşlar yorumları bekliyor.

IBAN numarasını kontrol edin! 10 gün içinde 100.000 TL'ye kadar ödemeler olacak! IBAN numarasını kontrol edin! 10 gün içinde 100.000 TL'ye kadar ödemeler olacak!

7 gün sonra fiyatı... Altın kapanın elinde kalacak! Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna! Fed toplantılarından çıkan her olumsuz sonuçla beraber biraz daha düşen altın fiyatları şimdilik yatay bir seyirde yoluna devam ediyor. Daha fazla fiyatlarda düşüş olur mu sorunun cevabı ise şimdilik net değil.

 Uzmanlar altın yatırımcılarına farklı varlıklara yatırım yaparak zararlarını karşılamalarını tavsiye ediyorlar. Bunun yanında altının çok kazandırmayacağını söyleyenler de bulunuyor. İslam Memiş bunların tersine altının her zaman kazandıracağını düşünüyor.

Altın Battı Gözler Kripto Paraya Çevrildi 

Güvenli liman olarak görülen altının fiyatının çakılmasından sonra yatırımlar kendine yeni bir varlık aramaya başladı. Birçok yatırımcı yeniden kripto para birimlerine yatırım yapmaya sıcak bakmaya başladı.

Her ne kadar kısa süre önce kripto para birimleri de çakılmış olsa da bilinen bir gerçek var ki geleceğin para birimi devletlerden bağımsız bir şekilde değerlendirilen kripto paradır.

Popülerliği geçmeyecek olan kripto para birimleri geçmişte de çok fazla düşüş yaşadı ama her düşüşün ardından yine eski seviyelerine ulaşmayı başardı. Bu nedenle yatırımcılar riskli de olsa yeniden borsalara dönme sinyalleri veriyor. 

ilan365.net özel haber