Haftanın 3. gününde yani 1 Haziran 2022 tarihinde altın fiyatları altın piyasasında güncel durumunu gösterdi

Altın Yatırımcısının Dikkatine! Fiyatlar, O Seviyelerden İşlem Görüyor! Haftanın 3. gününde yani 1 Haziran 2022 tarihinde altın fiyatları altın piyasasında güncel durumunu gösterdi. Altına yatırım yapan ya da altın fiyatlarını yakından takip edenler altının son durumunu merak ediyor. Amerika Birleşik devletlerinden gelen ekonomik veriler, küresel açıdan bakıldığında altın fiyatlarına göre vermeye devam ediyor.

Gram Altın Bugün Ne Kadar?

Gram altın geçtiğimiz cuma günü 981 TL'den işlem görerek 20 Aralık 2021 tarihinden itibaren en yüksek seviyeye ulaştı. Altının gram fiyatı bugün yani 1 Haziran 2022 çarşamba günü 967 TL'den işlem görüyor. Bu haber makalesinin kaleme alındı dakikalar içerisinde altının ons fiyatı ise Biz de sizleri 1834 dolardan işlem görüyor.

Bugün Çeyrek Altın Ne Kadar?

Yerli yatırımcının en çok tercih ettiği yatırım araçlarının başında yer alan çeyrek altının bugün piyasalarda 1.578 TL'den geri alınırken diğer taraftan 1596 TL'den satışa sunulduğunu söylememiz gerekiyor.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

6000 TL'nin üzerindeki konumunu uzun zamandır koruyan Cumhuriyet altını ise haftanın son gününde 6300 TL'den geri alınırken 6361 TL'den satışa sunuluyor.

Altın Fiyatları Düşecek Mi? Yükselecek mi? Uzmanlar Ne Diyor?

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek

En güvenilir yatırım araçları arasında yer alan altın yatırımı ile ilgili uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda orta vadede altısının küçük düşüşler yaşamasına rağmen yatırımcısına ciddi manada kazandıracak ataklar yapması beklendiği söyleniyor.