10 Şubat 2022 serbest piyasada güncel altın fiyatları ne kadar? Altın bugün kaç TL? 10 Şubat gram altın, çeyrek altın, tam altın ve yarım altın fiyatları haberimizde…

ABD enflasyon rakamlarının açıklanması büyük merakla beklenirken altın fiyatlarında ise hareketlilik başladı. Ons altın bugün dünya piyasalarında 1830 dolar seviyelerini açtı. Ons altından destek alan gram altında yükselişe geçti. Şu anda gram altın fiyatları 800 TL seviyelerinde seyrediyor. Peki 13 Şubat güncel altın fiyatları ne kadar? 10 Şubat serbest piyasada güncel altın fiyatları ve merak edilenler haberimizde…

Altın, vatandaşların en çok tercih ettiği yatırım araçlarından biri olmaya devam ediyor. Özellikle 2021 yılının sonlarında Altın fiyatlarında yaşanan büyük artış sonrasında ani bir düşüş olmuş ve yatırımcılar üzülmüştü. Ancak altın fiyatları iç ve dış piyasaların etkisi ile birlikte yeniden toparlanmaya başladı. Ons Altın fiyatlarının dünya piyasasında artışı nedeniyle gram altın fiyatları da hareketli seyrediyor. Altın bugün güne yükselişle başlarken şu anda gram altın fiyatları 800 TL civarında devam ediyor. Peki 10 Şubat 2022 serbest piyasa altın fiyatları ne kadar? 10 Şubat gram altın ve çeyrek altın kaç TL?

altini-ucuzdan-alan-yatirimci-kazandi-10-subat-2022-gram-altin-fiyatlari-rekor-kirdi-3

10 Şubat güncel altın fiyatları ne kadar?

10 Şubat 2022 Perşembe güncel altın fiyatları vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından merakla bekleniyor. Altın bugün bir önceki güne göre Yükselişle güne başladı. Sabah saatlerinde gram altın 800 lira civarında seyrederken çeyrek altın ise 1317 TL olarak yine başladı. Bugün cumhuriyet altını 5255 TL'den işlem görürken yarım altın ise 2683 TL'den satılıyor.

Gözden kaçırmayın

İnanılmaz! Korkunun Bedeli 31 Mliyar Lira! İnanılmaz! Korkunun Bedeli 31 Mliyar Lira!

altini-ucuzdan-alan-yatirimci-kazandi-10-subat-2022-gram-altin-fiyatlari-rekor-kirdi-2

Ons altın fiyatları yükselişte

Piyasalar ABD'nin enflasyon açıklamasını büyük merakla Beklerken dünyada ons altın fiyatları da yükselişe geçti. Ons altın alış fiyatı 1834,39 dolardan işlem görürken Ons altın satış fiyatı ise 1834,79 dolardan işlem görüyor. ABD'nin enflasyon açıklaması sonrasında Altın fiyatlarında yeniden bir hareketlilik yaşanacağı tahmin ediliyor.