{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1613763285476","source":"other","origin":"unknown","sources":["316471202268211"]}

Türkiye'nin en büyük takımlarından olan Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel ve eşi Zeynep Demirel, evlilikleri ile örnek oluyorlar. 2010 yılında evlenen Volkan Demirel ve Zeynep Sever Demirel'in iki çocuğu var. İki kız çocuk sahibi olan Demirel çiftinin kızlarının adı Yade ve Yeda'dır. 39 yaşındaki futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, sosyal medyada aktif olan ve Instagramı sık kullanan ünlü isimler arasındadır. Zeynep Demirel özellikle karantinanın başlangıcında sık sık değiştirdiği saç rengi ile gündeme gelmişti. Yıllardır kullandığı kahverengi saçlarını bir anda turuncu yaparak görenleri şaşırtmıştı. Uzun seneler koyu renk saç ile görmeye alışık olduğumuz ünlü isme yeni saç rengini takipçileri çok yakıştırdı.

Turuncuya boyadığı saçlarından sonra saçlarını sarı, mavi, yeşil gibi renklere boyayan Zeynep Demirel tekrardan özüne döndü. Saçlarının renkli halinden sıkılan ve eski koyu renk saçlarına dönen Zeynep Demirel, Instagram paylaşımlarına kaldığı yerden devam ediyor. Kızları ile abla kardeş gibi olan Zeynep Demirel, fiziği ile de düşman çatlatıyor. Her gün paylaştığı spor, yoga paylaşımlarına ek olarak sağlıklı beslenen Zeynep Demirel, bakımlarını da düzenli olarak yaptırıyor.

İki çocuk annesi olmasına rağmen kusursuz fiziği ve kaslarıyla şov yapan Zeynep Sever Demirel, Instagram hesabından reels tarzında videolar ile de takipçilerine içerik üretiyor. 178 boyunda olan ünlü güzelin içerikleri takipçileri tarafından çok seviliyor.

Volkan Demirel'in Eşi Zeynep Demirel'in Paylaşımı Olay Oldu!

Fenerbahçe'nin yıllardır kalecisi olan emektar oyuncusu Volkan Demirel'in eşinin sosyal medya paylaşımları çok konuşuluyor. Her paylaşımı ile olay olan Zeynep Demirel, yine bombayı patlattı. Karantina döneminde daha da sık paylaşım yapmaya başlayan Zeynep Demirel, evde olmasına rağmen bakımından eksik kalmıyor. Hemen hemen her fotoğrafında yapılmış olan makyajı ve saçlarıyla dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak Zeynep Demirel'in evde yaptığı kombinleri ve kıyafetleri de ilgi çekmeyi başarıyor.Zeynep Demirel'in Instagram'dan yaptığı son paylaşımı ise şaşırttı. Siyah mini elbisesi, koyu toplu saçları ve özenli makyajıyla fotoğraf paylaşan Zeynep Demirel'e birçok yorum geldi. Zeynep Demirel'e gelen yorumlar arasında "Volkan görmesin!" yorumları da yer alıyordu.Zeynep Sever Demirel Kimdir?

Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel ile evli olan Zeynep Demirel, 9 Temmuz 1989 yılında İstanbul'da doğmuştur. 31 yaşında olan Zeynep Demirel'in tam adı Zeynep Kübra Sever Demirel'dir. Zeynep Demirel, 2009 Miss Belçika yarışmasında birinci olmuştur. 2009 Miss Belçika yarışmasında birinci olup derece aldıktan sonra 2009 yılında katıldığı Miss Universe'de ilk 15 arasına kalmıştır. Ancak Miss Universe'de ikinci aşamaya geçemeden elenmiştir.

Ünlü güzel Zeynep Demirel, Türkiye milli takım kalecisi olan Volkan Demirel ile 21 Eylül 2010 yılında evlenmiştir. Volkan Demirel ve Zeynep Demirel'in evliliğinden 2014 yılında Yade adında bir kızları olmuştur. Ardından Volkan ve Zeynep Demirel çiftinin 2017 yılında Yeda adında ikinci kızları dünyaya gelmiştir. Zeynep Demirel'in boyu 178 ve kilosu 56'dır.