CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Boğaziçi’nde çalışan Amerikalı ile yaşadıkları diyalog gündem oldu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kemerburgaz Kent Ormanı’nda yaptığı incelemelerde Boğaziçi’nde çalışan Amerikalı bir akademisyenle karşılaşınca ortaya kahkaha attıran bir diyalog çıktı.

Amerikalı akademisyenin ‘Kurtarın bizi’ çağrısı üzerine İmamoğlu'nun ‘Başkanım Amerika’yı demiyor herhalde’ sözleri gülüşmelere sebep oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul programı sırasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Kemerburgaz Kent Ormanı'nı gezerken ortaya çıkan bir diyalog da güne damga vurdu.

Duyanlar Önce "Gördüklerine" İnanamadılar! Sonra Duyduklarını "Şaka" Sandılar! "Mülteci Değil Bilim İnsanı" Denildi! Duyanlar Önce "Gördüklerine" İnanamadılar! Sonra Duyduklarını "Şaka" Sandılar! "Mülteci Değil Bilim İnsanı" Denildi!

Boğaziçi Üniversitesi'nde çalıştığını söyleyen Amerikalı vatandaş Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na “Kurtarın bizi lütfen” demesi üzerine İmamoğlu'nun durumu yorumlaması komik oldu.

Yaprdım çağrısı üzerine İmamoğlu'nun “Genel başkanım kurtarın bizi diyor. Amerika'yı demek istemedi galiba” esprisi kahkaha sebebi olurken akıllara devam eden "Boğaziçi Üniversitesi Direnişi" görüntüleri de geldi.

Boğaziçi direnişine kar ve fırtına da engel olamadı

Kaynak: onedio platformu