Anadolu Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi Uzaktan eğitim sistemi çöktü.

Anadolu Üniversitesi ve Gazi Üniversitesi Uzaktan eğitim sistemi çöktü. Üniversiteler uzaktan eğitim sistemleri çökmesi ardından akıllara Üniversiteler açılacak mı? Üniversiteler Yüz Yüze Eğitime mi geçecek soruları geliyor.Anadolu Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi çöktü!Son Dakika Anadolu Üniversitesi uzaktan eğitim sistemi şoku yaşanıyor. Anadolu Üniversitesi öğrencileri sabah saatlerinden itibaren derse girmek için bekledi. Ancak sistemde meydana gelen bir hata nedeniyle Anadolu Üniversitesi Uzaktan eğitim sistemi çöktü. İlk başlayan Üniversitelerden olan ve ilk başta böyle bir zor durum olduğundan dolayı bundan sonra ne olacak merak ediliyor.Gazi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sistemi çöktü!Anadolu Üniversitesi gibi aynı şekilde Gazi Üniversitesi uzaktan eğitim sistemi çöktü. Gazi Üniversitesi öğrencileri sabah saatlerinden itibaren isyan etti.Galatasaray Üniversitesi uzaktan eğitim sistemi çöktü!

Gözden kaçırmayın

Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular... Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular...


Sabah saatlerinde 3. çökme haberi Galatasaray Üniversitesinde geldi. Galatasaray Üniversitesi uzaktan eğitim sistemi çöktü.Üniversiteler erken mi yüz yüze eğitime geçecek?Bir çok üniversite uzaktan eğitimle 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılını geçirecek. Ancak daha sınav bile olmadan sadece Ders dinlemek ve izlemek için Uzaktan Eğitim sistemleri çökmeye başladı. Bu sebeple Üniversiteler biran önce yüz yüze eğitime geçilmesi isteniyor.