Anında 30-40-50 bin TL veriliyor! Borçlarınızı böyle ödeyebilirsiniz, hepsi düşük faizli, avantajlı. Acil nakit paraya sıkışan herkes özellikle koronavirüs salgını sırasında bankaların yolunu tuttu. Ancak yapı yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle birçok kişi borçlarına ödeyemedi ve bu borçlar dağ gibi birikti. Artık borçlarınızı tek bir çatı altında toplamak ve daha kolay avantajlı şekilde ödemek mümkün. Borçlarına ödemekte zorlanan vatandaşlar için birçok banka düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Tüm borçlarınızı taşıyarak ihtiyacınız olan kredileri kullanabilir düşük faizli ve avantajlı koşullarda ödemeye hemen başlayabilirsiniz. Ancak bankalar şu sıralar internet üzerinden başvuru kabul etmiyor. Banka şubelerine giderek başvuru yapmak borç kapatma kredilerinde daha avantajlı oluyor.

Borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara ki 30 40 ve 50.000 TL düşük faizli kredi imkanı duyuruldu. Var olan borçlarınızı taşıyarak seçtiğiniz bankada borç kapatma kredisi kullanmanız durumunda hem düşük faizli olarak krediniz geri ödeme imkanı bulacaksınız hem de birikmiş borçlarımızdan tek kalemde kurtulma şansı elde edeceksiniz. Hatta bankaların sağladığı borç kapatma kredileri sayesinde vatandaşların cebine ekstra bile para kalıyor. Birikmiş borcu olan tüm vatandaşlar şu anda bir çok banka tarafından başlatılan borç kapatma ve borç transfer kredilerini değerlendirebilir. Peki en makul borç kapatma kredisi veren banka hangisi?

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Akbank boş transfer kredisi kampanyasını duyurdu. Bu sabah saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte sadece kredi kartı için geçerli olan borç transferinde farklı bankalara olan borçlarınızı ak banka taşımanız durumunda 20.000 TL’ye kadar kredi kullanmak mümkün. Akbank’ın borç transfer kredisinde vade seçenekleri 12 aya kadar uzatılabiliyor. Üstelik kampanya kapsamında faiz oranı ise %1.98 olarak belirlendi. Başvuru yapmak için Akbank şubelerine gidebilirsiniz.

aninda-30-40-50-bin-tl-veriliyor-borclarinizi-boyle-odeyebilirsiniz-hepsi-dusuk-faizli-avantajli-2

DENİZBANK BORÇ TRANSFER VE BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Bankalara olan borçlarınızı ödemekte zorlanıyor farklı farklı bankalarda kredi borçlarını takip edemiyorsanız DenizBank da bu konuda en iyi adreslerden 100.000 TL’ye kadar olan tüm borçlarınız için Denizbank’ın borç kapatma ve borç transfer kredisi bulunuyor. Denizbank’ın kredi kampanyasından faydalanmak için en yakın şubeye gidebilirsiniz. Ancak Denizbank’ın kampanyasında sadece güncel borçlar geçerli avukatlık ve icralık olan borçlar için bu krediden faydalanılamıyor.

aninda-30-40-50-bin-tl-veriliyor-borclarinizi-boyle-odeyebilirsiniz-hepsi-dusuk-faizli-avantajli-3

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Garanti Bankası da farklı bankalardan aldığınız krediler için size borç kapatma kredisi sağlıyor. Dosya masrafı ödemeden tüm borçlarınızı başvuru yapmanız durumunda garanti bankasına taşımak mümkün. Garanti Bankası’nın 16 Eylül 2021 tarihinde başlattığı borç transferi kampanyası kapsamında 50.000 TL’ye kadar boşluğunuz için kredi kullanabilirsiniz.50.000 TL altında olan borçlar için 36 aylık vade uygulanıyor. Garanti mobil bankacılıktan başvuru yapmanız durumunda 25.000 TL için kredi onay veriliyor ancak daha üstün tutarlar için mutlaka banka şubesine gitmeniz gerekiyor.

aninda-30-40-50-bin-tl-veriliyor-borclarinizi-boyle-odeyebilirsiniz-hepsi-dusuk-faizli-avantajli-1

FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

ONB Finansbank‘ta SMS ile başvuru yapan müşterilerine borç kapatma kredisi imkanı sağlıyor. Ön başvuru yapmak için TC kimlik numaranızı 5030’a SMS göndermeniz durumunda gerekli bilgilendirme sağlanıyor. SMS ile onay aldıktan sonra en yakın banka şubesine giderek başvuru sürecini tamamlayabilir ve hemen borç transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.