Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılar sonrasında Başkent Ankara'da sabaha kadar kar yağdı. Ankara beyaz örtü ile kaplanırken öğrenci ve veliler ise Ankara'da bugün okul var mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, 3 Mart 2022 Ankara'da okullar tatil mi? 3 Mart bugün Ankara'da okul var mı yok mu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılar sonrasında kar yağışı Başta Ankara olmak üzere birçok kentte etkili olmaya başladı. Dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrasında Ankara adeta beyaza büründü. Zaman zaman kentin belli yerlerinde ulaşımda aksamalar meydana gelirken ana arterlerde ise yollar açıktı. Peki, 3 Mart 2022 Ankara'da okullar tatil mi? 3 Mart bugün Ankara'da okul var mı?

Kar yağışı sabaha kadar etkili oldu

Başkent Ankara'da dün akşamüzeri başlayan kar yağışı sabaha kadar aralıklarla etkili olmaya devam etti. Bazı bölgelerde kar kalınlığı 20 santimetreye kadar ulaşırken Gece boyunca Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı kar küreme ve tuzlama araçları cadde ve ara sokaklarda çalışma yürüttü. Yaya geçitleri, Metro girişleri ise belediye ekipleri tarafından temizlendi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitter hesabından önemli açıklamalarda bulundu. Kar yağışının etkili olduğu Ankara'da 1229 araç ve 4230 personelle sabaha kadar kar çalışması yaptıklarını belirten Mansur Yavaş, vatandaşların evlerine ve işlerine rahatça gidebileceğini söyledi.

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Ankara'da 3 Mart 2022 bugün okullar tatil mi?

Öğrenci ve veliler ise Ankara'da 3 Mart 2022 bugün okullar tatil mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. 3 Mart 2022 Ankara'da bugün okullar tatil mi, Ankara valiliği son dakika kar tatili açıklaması geldi mi sorularının yanıtı şu sıralarda da internet üzerinde yoğun şekilde araştırılıyor. Ankara valiliği tarafından Henüz bir kar tatili açıklaması yapılmadı ama kentte aralıklarla kar yağışının etkili olmaya devam ettiği biliniyor.