Ankara ilinde bulunan farklı firmalar İŞKUR üzerinden çeşitli kadrolarda işçi personel alımı yapacaklarını ilan etti. Yayımlanmış ilanlara ulaşmak, başvuru şartlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri al

Ankara ilinde bulunan farklı firmalar İŞKUR üzerinden çeşitli kadrolarda işçi personel alımı yapacaklarını ilan etti. Yayımlanmış ilanlara ulaşmak, başvuru şartlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri alarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Alınacak kadrolardan bazıları; kasap, ambar depo görevlisi, mobilya presçisi, şoför-yolcu taşıma, beden işçisi, makine mühendisi, grafik tasarımcı, kaynakçı, sosyal medya uzmanı, aşçı ve makine teknikeri gibi daha saymadığımız kadrolarda alımlar yapılacaktır.

Belirtilmiş alımları tek bir şirket değil farklı şirketler alacağı için başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer gerekli olan bilgiler de birbirinden farklılık göstermektedir.

Başvurular nasıl yapılır ve Ankara ilinde yer alan ilanlara nasıl ulaşılır?

Siz hangi ilden arama yapmak istiyorsanız aşağıda resimde görüldüğü üzere il ve ilçe seçerek aramanızı yaparak ilanların olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.İlanlara ulaşabileceğiniz adres: https://goo.gl/VLiY2e