Ankara'nın Sincan ilçesinde 16 Eylül Perşembe günü öğle saatlerinde akılalmaz olay yaşandı! Silahlı saldırgan veya saldırganlarca bir lokantaya pompalı silahlı saldırı düzenlendi! Ölü ve yaralılar olduğu iddia ediliyor.

Ankara'nın Sincan ilçesinde saldırı! Eli silahlı saldırganlarca bir lokantaya saldırıda bulunulduğu, işlek saatlerde gerçekleşen saldırıda 10'a yakın kişinin yaralandığı ve saldırıda ölenlerin olduğu iddia ediliyor! Sincan'da yaşanan saldırı sonrası polis ekipleri ve Polis Özel Harekat birimleri hızla olay yerine sevk edildi. Olay yerine ait ilk görüntülerde büyük bir arbede yaşandığı gözleniyor.

Ankara Sincan'da Kanlı Saldırı! Ölü ve Yaralı Var mı?

Ankara ili Sincan ilçesinde bugün öğle saatlerinde gerçekleştirilen kanlı saldırıda lokantada bulunan pek çok kişinin pompalı silahlardan çıkan mermilerle yaralandığı iddia ediliyor. Ölü ve yaralı sayısı konusunda şuanda resmi birimlerden bir açıklama yapılmadı. Polis ekipleri ve Özel harekat birimleri olay yerinde asayişi sağlamış durumda. Kısa süre içerisinde EGM ve Ankara Valiliği'nden açıklama bekleniyor.

Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor

Konuyla ilgili resmi makamlardan doğrulanmış bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.