Ankara'da yaşanan sel felaketi nedeniyle kaybolan Ramazan Gök'ün cansız bedenine de ulaşılınca AFAD'tan yapılan açıklamada "selde yaşamını yitirenlerin sayısı 4'e yükseldi" denildi.

Yangınların Ardından Skandal Orman Kararı! AKP Milletvekili Bile "Yağma Düzeni" Dedi! Yangınların Ardından Skandal Orman Kararı! AKP Milletvekili Bile "Yağma Düzeni" Dedi!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Ankara'daki sel felaketinde bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığını bildirdi. Yapılan açıklamada, "Yaklaşık 350 personelin katılımıyla 2 gündür devam eden arama çalışmaları sonucunda, Ankara Altındağ ilçesinde sel sularına kapılan bir vatandaşımızın cansız bedenine ulaşılmıştır. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz" denildi.

Son Dakika: Ankara'da selde kaybolan Ramazan Gök'ün cansız bedenine ulaşıldı

Önce Altındağ ilçesine bağlı Tatlar Mahallesinde yaşanan sel nedeniyle 27 yaşındaki CHP Mamak Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İlkay Yiğit hayatını kaybetmiş, ardından, meydana gelen sel nedeniyle Muhammet Şahin'in iş yerindeki elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdiği öğrenilmişti.

Ramazan Gök'ün hayatını yitirdiği haberi öncesi ise Teberik Mahallesi'nde yaşayan Mustafa Demirel'in de (67), sel sularından kaçmaya çalışırken yüksekten düşerek yaşamını yitirdiği açıklanmıştı.