Bankadan müjde dolu haber geldi. Paraya sıkışanlar ve bir an önce nakit ihtiyacını gidermek isteyenler için 47 bin TL ödeme yapılacak. Banka Ekim ayı kampanyasında müşterilerine hatırlatmada bulundu. İşte başvuru şartları...

Yapı Kredi'den sevindiren haber sonuna geldi. Bir süredir müşterilerine uygun kredi fırsatı sunulması hedeflenen banka, Ekim ayına özel bombayı patlattı.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

47 Bin TL Şip Şak Alın!

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin acil para ihtiyaçlarına çözüm getirmek amacıyla yeni bir kredi kampanyası hayata geçirdi. Bu kampanya dahilinde, müşterilere 47 bin TL kredi sunuluyor. Banka, modern finans dünyasında hızın ve erişimin önemini kavrayarak, acil nakde ihtiyaç duyanların kolaylıkla 20.000 TL'lik bir krediyi hemen elde edebilmelerini hedefliyor. Krediyi alabilmek için Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden bireysel kredi başvurusu yapmak yeterli. Başvuru sırasında talep edilen bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekiyor. Başvuru sürecinin ardından onay alındığında, talep edilen kredi miktarı anında hesaba aktarılıyor.

Kampanyalı Kredide Şartlar Belli Oldu!

Ancak kampanya dahilinde alınabilecek kredi miktarı 20.000 TL ile sınırlı. Ayrıca, başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için bireylerin kredi notunun belirli bir seviyenin üzerinde olması ve doğru bilgi sağlaması şart. Acil nakit ihtiyacı olan bireylerin bu kampanyayı değerlendirmesi öneriliyor.