Annelere çocukların okulları ve ihtiyaçları için 7000 TL ödeme başladı. Anne olan kişilere yapılacak olan bu ödemelerde 7.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve acil ihtiyaçlarınız için kullanacağınız 7000 TL kredi 36 ay vadeye kadar böleceksiniz. Son zamanlarda sıkıntılı günler yaşayan vatandaşlarımız özellik bir okula giden çocukları varsa oldukça ekonomik sıkıntılar çekmeye devam etmektedir. Okul ihtiyaçları beslenme ihtiyaçları gibi birçok ihtiyaçların bulunduğu son günlerde bankalardan 7.000 TL'ye kadar sadece anne olan kişilere Kredi verilecek duyurusu yapıldı.

7.000 TL'ye kadar kredi onayı alacak olan anneler sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda daha yüksek limitlerde de kredi kullanabilir. 7000 TL onay aldıktan sonra banka şubelerine kimlikle giderek gelir belgesiz olarak bu krediyi kullanabileceksiniz.

Denizbank 7.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme yapıyor

Denizbank 7.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde banka üzerinden ödeme yapıyor. Denizbank 7.000 TL'ye kadar yapmış olduğu bu ödemelerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yaparak SMS ile kredi onayı veriyor. SMS ile kredi onayı almak istiyorsanız cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 3280 numarasını mesaj olarak gönderin. 5 ila 10 dakika arasında sizlere Kredi sonucu gelecek ve sonuçlanan kredinizi hemen anında kullanabileceksiniz.

Akbank 7.000 TL'ye kadar annelere ihtiyaç kredisi veriyor

Akbank üzerinden yapılan son dakika kampanyası ile birlikte 7.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Banka hesabı olması durumunda Akbank direkt uygulamasına girerek buradan Kredi başvurusunda bulunabilir. Akbank 7000 TL ye kadar vermiş olduğu İhtiyaç kredisinde 36 ay vadeye kadar işlem yaparak müşterilerine hızlı bir şekilde kredi onayı sunmaktadır.

annelere-cocuklarin-okullari-ve-ihtiyaclari-icin-7000-tl-odeme-basladi1

Akbank ayrıca SMS ile kredi başvurusu alarak müşterilerine hızlı bir şekilde 5 dakika içerisinde Kredi sonucu veren bankalardan bir tanesidir. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazımı boşluk bırakın ve TC. kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına mesaj olarak gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri 5 dakika içerisinde Akbank tarafından değerlendirme sonucunu gönderecek kredi onayı almanız ile de sizlere ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler verecektir. Akbank resmi internet sitesine girerek veya banka şubelerine giderek de güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.