Anneler ve ev hanımları acil paraya ihtiyaçları olduğu zaman artık 10 bin TL'ye kadar bankalar aracılığı ile ödeme alabilecek. Daha önce bankalardan ihtiyaç kredisi kredi kartı veya kredili mevduat hesabı kullanan anneler ev veya ev hanımlarına 10.000 TL'ye kadar acil ihtiyaçlarını kullanabilecekleri kredi Akbank tarafından ödenecek. Akbank yapmış olduğu resmi internet sitesi üzerindeki duyuru sonrasında annelere ve ev hanımlarına Acil para ihtiyaçları oldukları zaman 10.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Akbank kredi politikalarına uygun olan müşterilere verilecek olan bu 10.000 TL kredi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda da 36 ay vadeye kadar işlem yapılacak.

Milyonlarca kişinin beklediği bu haberde akbank'ta duyuru paylaşarak başvuru almaya başladı. Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca Banka hesabı olan kişilerin Akbank direkt uygulaması üzerinden şubelere gitmeden de onay alabileceği açıklandı. Bankanın en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan sms kredi başvuru yöntemi ile oturduğunuz yerden hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin.

krediler1412-2

Gönderilen mesaj sonrasında kişilerin TC kimlik numarası üzerinden sorgulamaları yapılacak ve kimlik numarası uygun olan vatandaşlara ne kadar onay verildiği ve hangi faiz oranları ile 10.000 TL kullanacağı hakkında bilgiler verilecektir.

Akbank ayrıca kendi resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapmak isteyen kişilere detaylı olarak yeni bir kampanya haberi sunuyor. Bankadan işlem yapacak olan kişiler, 10.000 TL ve üzerinde başvuru yapmak istiyorlarsa buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor. Bankadan yapılan açıklamada internet sitesi üzerinden ona yalan ve banka şubelerine gidecek zamanı olmayan kişilerde Akbank direkt uygulaması üzerinden nakit imkanından faydalanabilirler.