Çocuğu olan ve okula giden annelere ve velilere 3500 TL’lik ödeme bankalar tarafından kampanya dahilinde başlatıldı. Çocuğu okulda olan anne ve veliler, 3500 TL'ye kadar olan bu acil destek nakit kampanyasına banka hesapları üzerinden katılabilecekler. Banka hesapları üzerinden başvuru kanalı ile alınacak olan 3500 TL nakit avans, banka müşterilerine özel olarak özel ve kamu bankaları aracılığı ile hızlı bir biçimde kredi onayı gibi bir yöntemle nakit avans onayları veriliyor. 3500 TL nakit avans limiti için başvuru yapıp onay almak için bankaların kredi politikalarına uyan ve bu prensiplere uygun bir banka müşterisi olmanız gereklidir.

Yapı Kredi 3500 TL esnek ve destek hesap başvurusu

Anne ve velilere çocuklarının son dakikada oluşan acil ihtiyaçlarını gidermek için kullanabilecekleri 3500 TL’lik ödeme Yapı Kredi tarafından esnek hesap dahilinde verilmektedir. Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden yapılabilecek olan başvuru ile 3500 TL'ye kadar olan limitle esnek hesap başvurusunda bulunabilir, onay alınması halinde de istediğiniz zaman ve amaç için bu parayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası tarafından verilecek olan esnek hesap sizlerin kredi notu ya da puanınıza göre verileceği için de 3500 TL üzerindeki bir limit için de onay alma ihtimali bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası üzerinden esnek hesap kullanmak için banka şubelerinden bankanın müşteri hizmetleri üzerinden de en uygun zamanda başvurunuzu yapabilmektesiniz.

annelere-velilere-3500-tllik-odeme-basladi-para-ihtiyaci-olan-ve-cocugu-okula-giden-herkes-alabi1

Akbank artı nakit başvurusu

Özel bankalar dikkate alındığında en sık tercih edilen bankalar arasında olan Akbank, artı nakit para imkanı ile veli ve annelere 3500 TL’lik ödemeler yapıyor. Akbank hesabı sahibi iseniz bu hesabınız üzerinden talep ederek alacağınız internet bankacılığı şifresi ile beraber Akbank direkt uygulamasına giriş yapabilir, ve bu şekilde 3500 TL’lik ödemenizi alabileceksiniz. Akbank hesabı üzerinden yapılması hedeflenen bu ödemeler ise kişilerin kendine özel kredi notuna göre verilebildiği için kredi notu sorgulaması ile beraber artı nakit için onay alıp almadığınızı da rahatlıkla görebileceksiniz.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası haricinde DenizBank üzerinden de anne ve veliler bu artı para miktarını rahatlıkla kullanabilecek, hatta bu ödeme için 3280’e kısa mesaj atarak da başvurularını yapabileceklerdir.