Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Bora kimdir? Annemizi Saklarken Bora’yı hangi oyuncu oynuyor? Erdem Kaynarca kimdir? Erdem Kaynarca kaç yaşında? Erdem Kaynarca biyografisi? Erdem Kaynarca oynadığı diziler? Erdem Kaynarca sevgilisi kim? Erdem Kaynarca ne mezunu?

Star TV’de bu akşam başlayan ve konusu ile de iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni iddialı dizilerden olan Annemizi Saklarken karakterleri ve oyuncuları ile merak edildi.

Star TV’de bu akşam başlayacak ve konusu ile günlerdir merak uyandıran iddialı dizinin yönetmenliğini usta isim Barış Yöş yapıyor. Sırma Yanık’ın senaristliğini üstlendiği Annemizi Saklarken’in yapımcıları ise bir dönem Star TV Genel Müdürlüğü de yapmış olan ve Hekimoğlu’nun yapımcısı olarak tanıdığımız Ömer Özgüner ve Kerem Çatay.

Erdem2

Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrollerinde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler de mevcut.

Usta isim Sırma Yanık'ın senaryosundaki dizinin konusu ise şöyle;çok küçük yaşta anne olan ve toplamda üç çocuk annesi Handan’ın Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalıştığı hayatı evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başladığı çiftin evinde değişecektir.

Annemizi Saklarken Bora karakteri hikayesi ve siması ile dikkatleri üzerine çekenlerden oldu. Annemizi Saklarken Bora kimdir? Annemizi Saklarken Bora’yı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Bora gerçek adı ne?

Erdem3

Annemizi Saklarken Bora’yı ünlü sima Erdem Kaynarca canlandırmaktadır. Erdem Kaynarca kimdir? Erdem Kaynarca nereli? Erdem Kaynarca kaç yaşında? Erdem Kaynarca hangi dizilerde rol aldı?

ERDEM KAYNARCA KİMDİR?

1992, İstanbul doğumlu oyuncu aslında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olup sonrasında Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimini almıştır.

Birçok tiyatro oyununda rol alan Erdem Kaynarca ilk dizi deneyimini Kalp Atışı adlı dizide yaşadı.

Afrin Devlet Hastanesi'nde Skandal Atamalar! Alakasız Başhekim Ataması, Müdür Ataması, Sahte Diploma, Menzil Tarikatı.. Afrin Devlet Hastanesi'nde Skandal Atamalar! Alakasız Başhekim Ataması, Müdür Ataması, Sahte Diploma, Menzil Tarikatı..

Erdem Kaynarca'nın rol aldığı diziler;

2019 – Yasak Elma (Dündar) (TV Dizisi)

2018 – Bir Deli Rüzgar (Tunahan) (TV Dizisi)

2017 – Kalp Atışı (Mehmet) (TV Dizisi)

2016 – Emanet (Sinema Filmi)

Erdem Kaynarca'nın rol aldığı tiyatrolardan başlıcaları;

Arzu Tramvayı

En Kötü İş

Luna Park Oyunları

Bahar Noktası

Trendeki Yabancı

Gövde Gösterisi

Kadınlar Devleti

Romeo & Juliet

Merhaba

Martı

Performansçı