Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Burcu kimdir? Annemizi Saklarken Burcu’yu hangi oyuncu oynuyor? Merve Sevin kimdir? Merve Sevin kaç yaşında? Merve Sevin biyografisi? Merve Sevin oynadığı diziler? Merve Sevin ne mezunu? Merve Sevin sevgilisi kim?

Star TV’de bu akşam başlayan ve konusu ile oldukça iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni iddialı dizi Annemizi Saklarken tüm medyada geniş bir yer bulmuştu ve şimid konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı.

Bu akşam Star TV’de başlayacak ve ilginç konusu ile günlerdir medyada olan iddialı dizinin yönetmen koltuğunda usta isim Barış Yöş var. Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrollerinde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler bulunuyor.

Yapılan tanıtım fragmanları ve 1.Bölüm fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, OJO Pictures yapımcılığı ile hiçbir dizi ve kitap uyarlaması olmaksızın tamamen özgün bir içerikle ekranlara geliyor. Bu konuda senarist ise usta isim Sırma Yanık.

Annemizi Saklarken Burcu karakteri oyunculuğu ile dikkatleri çeken isimlerden oldu. Annemizi Saklarken Burcu kimdir? Annemizi Saklarken Burcu’yu hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Burcu gerçek adı ne?

merve1

Annemizi Saklarken Burcu’yu Merve Sevin canlandırmaktadır. Merve Sevin kimdir? Merve Sevin nereli? Merve Sevin kaç yaşında? Merve Sevin hangi dizilerde rol aldı?

MERVE SEVİN KİMDİR?

Afrin Devlet Hastanesi'nde Skandal Atamalar! Alakasız Başhekim Ataması, Müdür Ataması, Sahte Diploma, Menzil Tarikatı.. Afrin Devlet Hastanesi'nde Skandal Atamalar! Alakasız Başhekim Ataması, Müdür Ataması, Sahte Diploma, Menzil Tarikatı..

1997, İzmir doğumlu güzel Aslen Artvinli. Yaşar Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünde eğitim alan Sevin, İşte Benim Stilim programında ve sonrasında Instagram da büyük ilgi görmüştür. Exxen platformunda yayınlanan İşte Benim Masalım dizisinde de rol alan isim uzun zamandır Anıl Çelik ile olan ilişkisi ile biliniyor.