Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Can kimdir? Annemizi Saklarken Can’ı hangi oyuncu oynuyor? Ali Emir Doğrul kimdir? Ali Emir Doğrul kaç yaşında? Ali Emir Doğrul biyografisi? Ali Emir Doğrul oynadığı diziler? Ali Emir Doğrul ne mezunu?

Star TV’de bu akşam başlayan ve ilginç konusu ile de iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni iddialı dizilerden olan Annemizi Saklarken konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı.

Dünya'daki En Tehlikeli Yollar Açıklandı Bayburt İle Dalga Geçenler Şoku Yaşadı! Bu Yollar Gerçek! Dünya'daki En Tehlikeli Yollar Açıklandı Bayburt İle Dalga Geçenler Şoku Yaşadı! Bu Yollar Gerçek!

Star TV’de bu akşam başlayacak ve ilginç konusu ile günlerdir medyada geniş yer bulan iddialı dizinin yönetmen koltuğunda usta isim Barış Yöş oturuyor. Senaristliğini Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları ve Zalim İstanbul gibi başarılı dizilerde de imzası olan Sırma Yanık’ın üstlendiği Annemizi Saklarken’in yapımcıları ise efsane Hekimoğlu’nun yapımcısı olarak tanıdığımız Ömer Özgüner ve Kerem Çatay.

Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrollerinde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler bulunuyor.

Annemizi Saklarken Can karakteri tanıdık siması ile dikkatleri üzerine çeken ilk isim oldu. Annemizi Saklarken Can kimdir? Annemizi Saklarken Can’ı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Can gerçek adı ne?

can2

Annemizi Saklarken Can’ı Ali Emir Doğrul canlandırmaktadır. Ali Emir Doğrul kimdir? Ali Emir Doğrul nereli? Ali Emir Doğrul kaç yaşında? Ali Emir Doğrul hangi dizilerde rol aldı?

ALİ EMİR DOĞRUL  KİMDİR?

2011 İstanbul doğumlu olan Ali Emir Doğrul henüz 10 yaşında. Kağıttan Hayatlar filminde Ali karakteri ile sonrasında ise Ege’nin Hamsisi dizisinde Küçük Eşrefcan’ı karakteri ile ekranlarda olan Ali Emir 4.sınıf öğrencisi.