Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Dündar kimdir? Annemizi Saklarken Dündar’ı hangi oyuncu oynuyor? Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında? Kutsi biyografisi? Kutsi oynadığı diziler? Kutsi ne mezunu? Kutsi sevgilisi kim?

Bu akşam başlayan ve konusu ile oldukça iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile Star TV ekranlarında olacak. Yeni iddialı dizi Annemizi Saklarken yapılan tüm tanıtım fragmanları ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumdayken şimdi de konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı. Tabi ki bunda en büyük paylardan birisi de Kutsi’nin isminin geçtiği bir dizi olması.

Bu akşam Star TV’de başlayacak ve ilginç konusu ve oyuncuları ile günlerdir medyada geniş bir yere sahip olan iddialı dizinin senaristi Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları ve Zalim İstanbul gibi başarılı dizilerde de imzası olan Sırma Yanık iken yönetmeni ise usta isim Barış Yöş.

kutsi2

Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi bulunan Annemizi Saklarken oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler bulunuyor.

OJO Pictures yapımcılığı ile hiçbir dizi ve kitap uyarlaması olmaksızın tamamen özgün bir içerikle ekranlara gelecek olan Annemizi saklarken konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda.

Dizide; çok küçük yaşta anne olan ve toplamda üç çocuk annesi Handan’ın Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalıştığı hayatı evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başladığı çiftin evinde değişecektir.

Annemizi Saklarken Dündar karakteri oyuncusu ile en dikkat çeken isimlerden. Annemizi Saklarken Dündar kimdir? Annemizi Saklarken Dündar’ı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Dündar gerçek adı ne?

kutsi1

Annemizi Saklarken Dündar’ı ünlü isim Kutsi canlandırmaktadır. Kutsi kimdir? Kutsi nereli? Kutsi kaç yaşında? Kutsi hangi dizilerde rol aldı?

KUTSİ KİMDİR?

1973, Malatya doğumlu ve tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan şarkıcı, besteci, söz yazarı ve dizi oyuncusudur.

2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü "Aşk Payını Aldı" ile sahnelere adım atan Kutsi, ilk olarak Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile setlere adım atmıştır. Mimarlık fakültesi terk olan Kutsi’nin bir dönem doktor olduğu yanılgısı haberleri de magazinde yer almıştı.

Kutsi geçtiğimiz aylarda, rol aldığı “Benim Annem Bir Melek” dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker’le evlendi.

Kutsi’nin rol aldığı diziler;

2006      Doktorlar            

2009      Kahramanlar

2012      Huzur Sokağı     

2013      Veliaht

Tunç Soyer Hakkında Hangi Soruşturmalara İzin Veridi? Suçlamalar Ne? Tunç Soyer Hakkında Hangi Soruşturmalara İzin Veridi? Suçlamalar Ne?

2015      Beyaz Yalan       

2016      Kırgın Çiçekler  

2016      Kalbimdeki Deniz            

2019      Benim Adım Melek