Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Ela kimdir? Annemizi Saklarken Ela’yı hangi oyuncu oynuyor? Derya Pınar Ak kimdir? Derya Pınar Ak kaç yaşında? Derya Pınar Ak biyografisi? Derya Pınar Ak oynadığı diziler? Derya Pınar Ak sevgilisi kim? Derya Pınar Ak ne mezunu?

Star TV’de bu akşam başlayan ve konusu ile de iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni iddialı dizilerden olan Annemizi Saklarken konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı.

Star TV’de bu akşam başlayacak ve konusu ile günlerdir gündemde olan iddialı dizinin yönetmen koltuğunda usta isim Barış Yöş var. Başarılı isim Sırma Yanık’ın senaristliğini üstlendiği Annemizi Saklarken’in yapımcıları ise efsane dizi olarak akıllarda kalan Hekimoğlu’nun yapımcısı olarak tanıdığımız Ömer Özgüner ve Kerem Çatay.

Ela1

Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrollerinde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler de yer alıyor.

OJO Pictures yapımcılığı ve Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları ve Zalim İstanbul gibi başarılı dizilerde de imzası olan Sırma Yanık seneryosu ile hiçbir dizi ve kitap uyarlaması olmaksızın tamamen özgün bir içerikle ekranlara gelecek olan Annemizi saklarken konusu ile ciddi bir merak uyandırmış durumda.

Annemizi Saklarken Ela karakteri hikayesi ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ilk isim oldu. Annemizi Saklarken Ela  kimdir? Annemizi Saklarken Ela’yı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Ela gerçek adı ne?

Ela2

Annemizi Saklarken Ela’yı Derya Pınar Ak canlandırmaktadır. Derya Pınar Ak kimdir? Derya Pınar Ak nereli? Derya Pınar Ak kaç yaşında? Derya Pınar Ak hangi dizilerde rol aldı?

DERYA PINAR AK  KİMDİR?

Sayıştay'ın Diğer Bombasını Murat Ağırel Patşattı! Turistler Bile Türkiye'yi Soymuş! Sağlık Hizmeti de Boşa Gitmiş... Sayıştay'ın Diğer Bombasını Murat Ağırel Patşattı! Turistler Bile Türkiye'yi Soymuş! Sağlık Hizmeti de Boşa Gitmiş...

2005 doğumlu 16 yaşındaki isimin ilk set deneyimi Cadı Üçlemesi adlı kısa filmdeki boşrol oyunculuğu olmuş. Ekranlarda Uzak Şehrin Masalı ile tanıdığımız Derya Pınar Ak daha önce de Yeşilay ve Beşiktaş markalarının reklamlarında yer almıştır.

Derya Pınar Ak’ın rol aldığı diziler ve filmler;

2021 - Uzak Şehrin Masalı

2020 - Hükümsüzler

2018 - Cadı Üçlemesi

2019 - Kar ve Ayı