Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Füsun kimdir? Annemizi Saklarken Füsun’u hangi oyuncu oynuyor? Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir? Yeşim Ceren Bozoğlu kaç yaşında? Yeşim Ceren Bozoğlu biyografisi? Yeşim Ceren Bozoğlu oynadığı diziler? Yeşim Ceren Bozoğlu ne mezunu? Yeşim Ceren Bozoğlu sevgilisi kim?

Bu akşam başlayan ve konusu ile oldukça iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile Star TV ekranlarında olacak. Yeni iddialı dizi Annemizi Saklarken yapılan tanıtım fragmanları ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumdayken şimdi de konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı.

Bu akşam Star TV’de başlayacak ve ilginç konusu ile günlerdir medyada geniş bir yere sahip olan iddialı dizinin başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi var. Annemizi Saklarken oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler bulunuyor.

yeşim4

Tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, OJO Pictures yapımcılığı ile hiçbir dizi ve kitap uyarlaması olmaksızın tamamen özgün bir içerikle ekranlara geliyor. Bu konuda senarist ise usta isim Sırma Yanık.

Annemizi Saklarken Füsun karakteri oyunculuğu ve siması ile dikkatleri çeken isimlerden. Annemizi Saklarken Füsun kimdir? Annemizi Saklarken Füsun’u hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Füsun gerçek adı ne?

yeşim3

Annemizi Saklarken Füsun’u usta isim Yeşim Ceren Bozoğlu canlandırmaktadır. Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir? Yeşim Ceren Bozoğlu nereli? Yeşim Ceren Bozoğlu kaç yaşında? Yeşim Ceren Bozoğlu hangi dizilerde rol aldı?

YEŞİM CEREN BOZOĞLU KİMDİR?

1974, Ankara doğumlu isim tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı ve eğitmenidir.

Ve Engelliler Üzerinden Promosyon! Bankalardan Promosyonları Kimler Aldı? Ne Kadar Aldılar? Ve Engelliler Üzerinden Promosyon! Bankalardan Promosyonları Kimler Aldı? Ne Kadar Aldılar?

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, sanat yaşamına tiyatro ile başlamış bir isim. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Şehir Tiyatroları, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, yönetmenlik de yaptığı tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır.

Özellikle ekranlarda Geniş Aile dizisinde "Domuşuk Sevim" karakteri ile kalbimize giren değerli isim Bozoğlu ayrıca profesyonel olarak oyunculuk koçluğu konusunda Türkiye’nin en tanınan ismi.

Duru Tiyatro’da Türkçe, bir başka kursta İngilizce oyunculuk dersleri veren bol ödüllü isim Yeşim Ceren Bozoğlu sayısız film ve tiyatro oyununda yer almış değerli bir sanatçı.

Eylül 2007 tarihinde başarılı oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ile evlendi ancak çift 2010 yılında boşandı.

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun rol aldığı dizi ve filmler;

Kuruluş Osman

Yüzleşme

Kalbimdeki Deniz

O Hayat Benim

Güldür Güldür

Bebek İşi

Aldırma Gönül

Ateşin Düştüğü Yer

Elde Var Hayat

Canım Babam

Geniş Aile

Bahtı Kara

Yüreğine Sor

Deli Deli Olma

Kirpi

Kısık Ateşte 15 Dakika

Eve Dönüş

Polis

Doktorlar

Beşinci Boyut-Bir Annenin Zor Günleri

Alanya Almanya

The İmam

Öteki Gece

Avrupa Yakası

Meleğin Düşüşü

Bir Aşk Hikayesi

İki Genç Kız

Arapsaçı

Günahım Neydi Allahım

Sultan Makamı

Azad

Gülbeyaz

İngiliz Kemal

Yeditepe İstanbul

Gece Martıları

Sıcak Saatler