Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Handan kimdir? Annemizi Saklarken Handan’ı hangi oyuncu oynuyor? Hande Doğandemir kimdir? Hande Doğandemir kaç yaşında? Hande Doğandemir biyografisi? Hande Doğandemir oynadığı diziler? Hande Doğandemir ne mezunu? Hande Doğandemir sevgilisi kim?

Bu akşam başlayan ve konusu ile oldukça iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile Star TV ekranlarında olacak. Yeni iddialı dizi Annemizi Saklarken yapılan tanıtım fragmanları ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumdayken şimdi de konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı.

Bu akşam Star TV’de başlayacak ve ilginç konusu ile günlerdir medyada geniş bir yere sahip olan iddialı dizinin senaristi Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları ve Zalim İstanbul gibi başarılı dizilerde de imzası olan Sırma Yanık.

handan2

Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kutsi var. Annemizi Saklarken oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler bulunuyor.

Tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, OJO Pictures yapımcılığı ile hiçbir dizi ve kitap uyarlaması olmaksızın tamamen özgün bir içerikle ekranlara geliyor.

Konutta Umutlar Tükendi! 'Fiyatların gerilemesi imkânsız' Açıklaması Geldi! Ev Almak Gerçekti Hayal Oldu! Konutta Umutlar Tükendi! 'Fiyatların gerilemesi imkânsız' Açıklaması Geldi! Ev Almak Gerçekti Hayal Oldu!

Annemizi Saklarken Handan karakteri oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri çeken isimlerden. Annemizi Saklarken Handan kimdir? Annemizi Saklarken Handan’ı hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Handan gerçek adı ne?

handan1

Annemizi Saklarken Handan’ı Hande Doğandemir canlandırmaktadır. Hande Doğandemir kimdir? Hande Doğandemir nereli? Hande Doğandemir kaç yaşında? Hande Doğandemir hangi dizilerde rol aldı?

HANDE DOĞANDEMİR KİMDİR?

1985, Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümü mezunudur. Televizyon ve iletişim sosyolojisi üzerinde çalışma yaparken kamera arkasında çalışmaya başladı ve kamera arkasında çalıştıktan sonra oyunculuğa başladı.

Nejat İşler ile Browni intense reklamında vamp kadını canlandırdıktan sonra dikkat çeken isim Onur Ünlü'nün yönettiği Şubat dizisi ile setlere adım atan isim Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı Güneşi Beklerken adlı dizide asıl şöhretine kavuştu.

Bir dönem oyuncu Mert Fırat ile birlikte olan Hande Doğandemir son dönemde medyada Yağız Can Konyalı ile olan ilişkisi ile biliniyor.

Hande Doğandemir’in rol aldığı diziler,

2021      Hükümsüz          

2020      Kırmızı Oda        

2019      Yüzleşme            

2018      Can Kırıkları       

2017      Muhteşem Yüzyıl: Kösem            

2016      Hayatımın Aşkı

2015      Racon: Ailem İçin            

2013      Güneşi Beklerken           

2013      Leyla ile Mecnun             

2013      Şubat   

2012      Böyle Bitmesin

2012      İbreti Ailem       

2011      Sen De Gitme   

2010      Keskin Bıçak      

Hande Doğandemir’in rol aldığı filmler,

2019      Nuh Tepesi        

2017      Kaybedenler Kulübü Yolda          

2016      Her Şey Aşktan

2015      Bana Masal Anlatma     

2021      Daha İyi Bir Yarın