Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Pelin kimdir? Annemizi Saklarken Pelin’i hangi oyuncu oynuyor? Elif Kurtaran kimdir? Elif Kurtaran kaç yaşında? Elif Kurtaran biyografisi? Elif Kurtaran oynadığı diziler? Elif Kurtaran ne mezunu?

Star TV’de bu akşam başlayan ve ilginç konusu ile de oldukça iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni iddialı dizilerden olan Annemizi Saklarken Kutsi ismi ile medyada geniş bir yer bulup konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı.

Star TV’de bu akşam başlayacak ve ilginç konusu ile günlerdir medyada olan iddialı dizinin yönetmen koltuğunda usta isim Barış Yöş oturuyor. Senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği Annemizi Saklarken konusu kadar Kutsi ile ekranlarda olacak bir dizi olması ile çok konuşulmuştu. Dizinin oyuncu kadrosu da merak edilenler arasında şimdi.

Pelin3

Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrollerinde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler bulunuyor.

Usta isim Sırma Yanık'ın senaryosundaki dizinin konusu ise çok küçük yaşta anne olan ve toplamda üç çocuk annesi Handan’ın Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalıştığı hayatının evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başladığı çiftin evinde değişmesi.

Sırma Yanık'ın senaryolar konusundaki başarılarını Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları ve Zalim İstanbul gibi yapımlardan biliyoruz.

Avrupa Bu Adamı Konuşuyor! Mahkemeye Bile Çıplak Gitti Ve Yasalardaki Boşlukar İle Kendini Savundu! Avrupa Bu Adamı Konuşuyor! Mahkemeye Bile Çıplak Gitti Ve Yasalardaki Boşlukar İle Kendini Savundu!

Annemizi Saklarken Pelin karakteri oyunculuğu ile dikkatleri çeken ilk isimlerden oldu. Annemizi Saklarken Pelin kimdir? Annemizi Saklarken Pelin’i hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Pelin gerçek adı ne?

Pelin2

Annemizi Saklarken Pelin’i Elif Kurtaran canlandırmaktadır. Elif Kurtaran kimdir? Elif Kurtaran nereli? Elif Kurtaran kaç yaşında? Elif Kurtaran hangi dizilerde rol aldı?

ELİF KURTARAN  KİMDİR?

Güzel ve sevimli isim daha önce Sol Yanım isimli dizide Maya karakterine hayat vermiş ve dijital platform Netflix’de yayınlanacak Another Self isimli dizide de Tuba Büyüküstün’ün canlandırdığı Ada karakterinin küçüklüğüne hayat verecek olması ile adını duyurmuştu. Elif Kurtaran ayrıca Kuş Uçuşu dizisinde Birce Akalay’ın hayat verdiği karakterin kızını da canlandıryor olacak.