Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken Sevil kimdir? Annemizi Saklarken Sevil’i hangi oyuncu oynuyor? Pervin Bağdat kimdir? Pervin Bağdat kaç yaşında? Pervin Bağdat biyografisi? Pervin Bağdat oynadığı diziler? Pervin Bağdat ne mezunu? Pervin Bağdat sevgilisi kim?

Bu akşam başlayan ve konusu ile oldukça iddialı olan dizi Annemizi Saklarken bu akşam ilk bölümü ile Star TV ekranlarına geliyor. Yeni iddialı dizi Annemizi Saklarken yapılan tanıtım fragmanları ve 1.Bölüm fragmanı ile tüm medyada geniş bir yer bulmuştu ve şimdi konusu kadar karakterleri ve oyuncuları ile de merak edilmeye başlandı.

Bu akşam Star TV’de başlayacak ve ilginç konusu ile günlerdir medyada olan iddialı dizinin yönetmen koltuğunda usta isim Barış Yöş var. Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrollerinde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler bulunuyor.

pervin1-1

Tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi, OJO Pictures yapımcılığı ile hiçbir dizi ve kitap uyarlaması olmaksızın tamamen özgün bir içerikle ekranlara geliyor. Bu konuda Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları ve Zalim İstanbul gibi başarılı dizilerde de imzası olan Sırma Yanık senarist koltuğunda.

Annemizi Saklarken dizisinde, Usta isim Sırma Yanık'ın kaleminden çok küçük yaşta anne olan ve toplamda üç çocuk annesi bir kadının Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalıştığı hayatının evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başladığı çiftin evinde değişmesinin hikayesini izliyor olacağız.

Annemizi Saklarken Sevil karakteri oyunculuğu ile dikkatleri çeken isimlerden oldu. Annemizi Saklarken Sevil kimdir? Annemizi Saklarken Sevil’i hangi oyuncu canlandırmaktadır? Annemizi Saklarken Sevil gerçek adı ne?

pervin3

Annemizi Saklarken Sevil’i Pervin Bağdat canlandırmaktadır. Pervin Bağdat kimdir? Pervin Bağdat nereli? Pervin Bağdat kaç yaşında? Pervin Bağdat hangi dizilerde rol aldı?

Sigara Fiyatlarına İndirim Şoku! Sigarada Fiyatlar İlk Defa Düştü! Sigara Fiyatlarına İndirim Şoku! Sigarada Fiyatlar İlk Defa Düştü!

PERVİN BAĞDAT KİMDİR?

1981, Ankara doğumlu olan başarılı isim Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. Tiyatroya amatör olarak 1999 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alarak başlamış. Bu sürede Uluslararsı Antik Drama Enstitüsü Oyunculuk ve Şan Eğitimi, Grotowski Workcenter Oyunculuk ve Şan Eğitimi, Stanislavski Oyunculuk Kuramı gibi farklı eğitimler de almıştır.

En son Masumlar Aparmanı dizisinde Naci’nin Eşi Gülru karakteri ile ekranlarda olan Pervin Bağdat, Bizim Evin Halleri, 7 Yüz Aylin, Ağlatan Dans’ın yanı sıra birçok tiyatro oyununda da yer almış bir isim.