TV8 ekranlarında bu akşam yayın hayatına başlamaya hazırlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Meryem karakterinin gerçek hayatta kim olduğu merak ediliyor. Peki annenin sırrıdır çocuk Meryem kimdir, gerçek adı ne? Annenin Sırrıdır Çocuk Meryem’i kim oynuyor? Selin Yeninci kimdir, Kaç yaşında? Selin Yeninci hangi dizilerde oynadı?

TV8 ekranlarında bu akşam yepyeni bir dizi daha yayın hayatına merhaba diyor. Sezonun iddialı yapımları arasında reyting mücadelesi vermeye hazırlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi etkileyici hikayesi ile şimdiden dikkat çekmiş durumda. Genç oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplayan dizide başrolleri İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, olgun Toker ve Selin Yeninci paylaşıyor. Özellikle Selin yeninci dizide en çok merak edilen isimlerden biri oldu. Peki, Annenin Sırrıdır Çocuk Meryem gerçek adı ne? Annenin Sırrıdır Çocuk Selin Yeninci kimdir, Kaç yaşında? Selin Yeninci hangi dizilerde oynadı?

Annenin Sırrıdır Çocuk Meryem kimdir, gerçek adı ne?

Yeni dizi Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Annenin Sırrıdır Çocuk Meryem gerçek adı ne Gerçekte kim sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından da meraklı araştırılıyor. Annenin Sırrıdır çocuk dizisinde Meryem karakterine genç oyuncu Selin Yeninci hayat veriyor.

annenin-sirridir-cocuk-meryem-gercek-adi-ne-selin-yeninci-kimdir-hangi-dizilerde-oynadi-3

Selin Yeninci kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Selin Yeninci, İstanbul'da 16 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Sanat dünyasına ilk adımı lise yıllarında atan genç oyuncu daha o zamanlarda iyi bir tiyatrocu ve Oyuncu olacağını belli etti. 2006 yılında İzmir Atatürk Lisesinden mezun olan Selin Yeninci, 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine ise Haluk Bilginer ile Oyun Atölyesi'nde profesyonel oyunlarla başlangıç yapan Selin Yeninci en çok adını duyurduğu proje olan bir zamanlar Çukurova dizisinde yıllarca rol aldı.

Selin Yeninci rol aldığı diziler ve filmler

2011 Cennetin Sırları

2013 Galip Derviş

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu? Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu?

2013-2014 Vicdan

2014 Toz Ruhu

2014 Olur Olur

2014 Ah Neriman

2015 Tatlı Küçük Yalancılar

2016 Kaçın Kurası

2017 Yüz Yüze

2018 Avlu

2018-2022 Bir Zamanlar Çukurova

2020 Nasipse Adayız

2021 İlk ve Son

2022- Annenin Sırrıdır Çocuk