Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi'ne ait vize, final ve bütünleme sınav tarihleri açıklandı mı? AÖF üzerinden sınava girecekler için önemli bir duyuru geldi. İşte AÖF 2023 Bahar Dönemi sınav tarihleri...

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi vize, final ve bütünleme sınavı tarihleri merak ediliyordu. AÖF'ten gelen açıklamada sınav tarihlerinin önemli bir kısmı duyuruldu. Sınavlar online ortamdan mı yoksa yüz yüze mi yapılacak bu sorunun yanıtı da aranıyor. Çünkü 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depremi sonrasında 10 şehir ve yüz binlerce vatandaş depremden ciddi oranda etkilenmişti.

Ehliyeti olan herkes kontrol etmeli! Adınıza 5.000 TL ceza kesilmiş olabilir Ehliyeti olan herkes kontrol etmeli! Adınıza 5.000 TL ceza kesilmiş olabilir

AÖF Bahar Dönemi Vize Final Tarihleri

AÖF Bahar Dönemi vize tarihi 15 - 16 Nisan 2023 olarak açıklanırken, final sınavları ise 27-28 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak. Yaz okulunun sınavları 19 Ağustos 2023 tarihinde yapılacak.

Bütünleme Sınav Tarihi Belli Oldu mu?

AÖF 2023 Bahar Dönemi bütünleme sınavlarının tarihi henüz belli olmadı. Ancak yakın zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin açıklama yapması bekleniyor. Sınavlardan önce bir duyuru ile netleşecektir.