AÖF sınavları yüz yüze mi yoksa çevrim içi mi yapılacak? Anadolu Üniversitesi gerekli açıklamayı sonunda yaptı. Bahar Dönemi vize sınavı için geri sayım başlamıştı. Son dakika gelen bilgi ile birlikte AÖF sınavlarının nasıl ve hangi tarihte yapılacağı netleşti.

AÖF vize sınavları Nisan ayında yapılacak. Konuyla ilgili sınavlar yüz yüze mi yoksa online ortamda mı gerçekleştirilecek merak edilmekteydi. Anadolu Üniversitesi'nin son açıklamasıyla birlikte detaylar ortaya çıktı. Öğrencilerin aldıkları uzaktan eğitimin sınavları yüz yüze mi vereceği yoksa çevrimiçi ortam üzerinden mi sınavlara girileceği sorusu yanıt buldu.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

AÖF Vize Sınav Duyurusu

Anadolu Üniversitesi, AÖF sınavları için resmi duyurusunu yayınladı. Bu sayede Bahar Dönemi vize sınavlarının ne zaman yapılacağı belirlendi:
”Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2022-2023 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara sınavları Çevrimiçi (Online) olarak, esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden, 8-9 Nisan 2023 ve 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde yapılacaktır."

İnternet Sitesinden Kontrol Edin!

Yapılan duyuruda ayrıca, sınava ne zaman gireceğiniz ve hangi ders için hangi tarihte sistem üzerinden sınav yapılacağı netleşti. Nisan ayında gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz:
"Sorumlu olduğunuz derslerin sınav giriş bilgisi 31 Mart 2023 tarihinden itibaren öğrenci sayfanızda (aosogrenci.anadolu.edu.tr) yayımlanacaktır. Sınav giriş bilgisinde hangi dersin sınavına hangi tarihte katılabileceğiz yer alacaktır. Her bir dersinizin sınav tarihini kontrol etmeyi unutmayınız.”