Koronavirüs salgını nın en çok etkilendiği kurum kesinlikle eğitim Eğitim Kurumları olmakta iken ülke geneli alınan önlemler çerçevesinde açık lise sınavına girmek isteyen öğrenciler , 25 Şubat 2025 Perşembe tarihinden itibaren AÖL sınav giriş ekranı ile

Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı! Ziraat Bankası emekli maaşlarını alanlara uyarı verdi ve 100.000 TL'ye kadar yeni kredi kampanyası başlattı!

Koronavirüs salgını nın en çok etkilendiği kurum kesinlikle eğitim Eğitim Kurumları olmakta iken ülke geneli alınan önlemler çerçevesinde açık lise sınavına girmek isteyen öğrenciler , 25 Şubat 2025 Perşembe tarihinden itibaren AÖL sınav giriş ekranı ile alakalı araştırmalar yapıyor.  AÖL sınav giriş ekranı AÖL Neden giriş yapamıyorum? soruları gününde Binlerce Kere sorulmaya devam ederken sistemde meydana gelen hatalar sonrasında öğrenci AÖL online sınav giriş ekranına ulaşmaya çalışıyor . Peki aöl'e Neden giriş yapamıyorum . AÖL Açık Lise öğrenci giriş linki gibi detaylar sizlerle...

[secilen-post-listele]

AÖL Neden giriş yapamıyorum?

Sabah saatleri itibari ile sisteme giriş yapmak isteyen AÖL öğrencileri sistemin yanıt vermemesi , sınavdayken atması gibi sorunlardan muzdarip sınavlarının tamamlayamıyor . Hata veren sistemin düzelmesi halen daha beklenirken bağlantı sebebiyle öğrencilerin ne yapacağı konusu da meraklı araştırılıyor. Öğrenciler bir iki soru cevaplama sının sonrasında sınavdan atıldığını ya da sınava hiç giremediğini sınav süresinin dolduğu bildirimleri ile karşılaşırken sosyal medya üzerinden sınav iptali istiyoruz diyerek tepki gösteriyor

AÖL  online sınav 25 Şubat 2021 9.30 da başladı. Ve yaşanan aksaklıklar da diz boyu süregliyor. Birçok öğrenci den binlerce paylaşım sonrasında sistemde teknik bir sıkıntı var olduğu açıklandı.  Geçtiğimiz sabah 8'00 den itibaren öğrencilerin sisteme yoğun bir şekilde girdiği için sistem çöktüğü söylenirkenn, aşırı yoğunluktan dolayı siteye erişim şu anda çok zorluk yaşanıyor .

AÖL online sınav giriş butonu sabah 09.30 itibari ile aktif hale getirildi Hatta öğrencilerin büyük bir çoğu sınava girse de burada çok önemli bir nokta ve sistem e girenlerin bir kısmının da Ana sayfaya atılması  sonrasında binlerce öğrenci AÖL giriş yapamıyorum aramasına başladı. Sınava giren öğrencinin mevcut paiği hala daha devam etmekte iken, sistem attığı zaman ve oturumunuz sona erdi bilgisi paylaşıldığı zaman sıav bitti mi diyen öğrenci aha da br panik yaşamakta.

Ancak Burada herhangi bir panik yapacak bir durum yok . Öncelikle  yoğun saatlerde sınava giriş yapılmaması gerekliliğine dikkat ederken,  yoğun saatleri dışında Gece saatlerinde sınava giriş yapın demek istiyoruz.

Peki ne olacak Bu sistemin attığı öğrenciler ? Bu durumdan muzdarip binlerce öğrenci bir daha sınava girebilecek miyim diye sorarlarken, ilk gün itibari ile sistemde meydana gelen hatalardan kaynaklı atmalar , oturum sonlandırmaları gibi durumların herhangi bir işleme tabi tutulmayacağını sizlere söyleyelim. Yani öğrenci sınavına kaldığı yerden devam edebilecek ya da baştan başlayabilecek.