TV8 ekranlarının iddialı yeni sezon yarışması Apartmanlar Yarışıyor 10 Ağustos Pazartesi günü ekranlara merhaba dedi. Hafta içi her gün 16:15 sularında ekranlara gelen Apartmanlar Yarışıyor'un sunuculuğunu Ümit Kantarcılar üstleniyor.

TV8 ekranlarının iddialı yeni sezon yarışması Apartmanlar Yarışıyor 10 Ağustos Pazartesi günü ekranlara merhaba dedi. Hafta içi her gün 16:15 sularında ekranlara gelen Apartmanlar Yarışıyor'un sunuculuğunu Ümit Kantarcılar üstleniyor. Bugün ilk  bölümüyle yayınlanacak olan Apartmanlar Yarışıyor reytingleri nasıl? Yarışma izlendi mi tutuldu mu? Devam edecek mi? çok merak edildi. Biz de sizler için tüm bu soruları araştırdık bulduk.Geçtiğimiz sezon Vuslat dizisinde yer alan daha önce de Kızlar ve Anneleri programının sunuculuğunu üstlenen Ümit Kantarcılar, bu kez birbirinden iddialı apartman sakinleriyle bir arada olacak.Henüz başlamamış olsada yayın saati nediyle Zuhal Topal'la Sofrada ve Esra Erol ile reyting mücadelesine girecek olan yarışmanın elde edeceği başarı tamam mı devam mı konusunda büyük önem taşıyor. Çünkü hem maddi hem manevi emek verilen yarışma istenilen reytingleri alamazsa ekran macerası çok uzun olmayacaktır.

Apartmanlar Yarışıyor reytingleri nasıl?Programın ik bölümü henüz yayınlanmadığı için reytingleri belli olmadı. Ancak Apartmanlar Yarışıyor reytingleri belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız. Programın rakiplerinin genellikle ilk 15'e girdiğini göz önüne alırsak Apartmanlar Yarışıyor'un kaderini ilk haftaki reytingleri belirleyecek.Apartmanlar Yarışıyor tuttu mu devam edecek mi?Şu an için bir şey söylemek zor ama sosyal medyadaki yorumlarına da baktığımızda Apartmanlar Yarışıyor çok da izlenecek bir program gibi görünmüyor. Ancak orta kararda sezon boyunca ilerleyebilir. TV8 Apartmanlar Yarışıyor programının formatı ne?

Gözden kaçırmayın

Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular... Kafalar Karıştı! Yeni Nesil "Bergen" Petek Dinçöz Değil de Can Tanrıyar Çıktı! Mahkemelik Oldular...


En iyi yemeği ben yaparım diyenler kendi apartmanından takım kurup sofra hazırlayacaklar. Karşı apartmana rakip olacaklar. En güzel yemeği yapan apartman büyük ödülün sahibi olacak.