ABD/Cupertino merkezli lider teknoloji üreticisi Apple'dan yeni duyuru yayınlandı. Apple tarafından yayınlanan resmî duyuruda şirketin 10 Kasım 21.

Kamu Bankaları İhtiyacı Olanlara Düşük Faizli Kredi Veriyor! 15 bin TL Anında Kredi Çekebilirsiniz Kamu Bankaları İhtiyacı Olanlara Düşük Faizli Kredi Veriyor! 15 bin TL Anında Kredi Çekebilirsiniz
ABD/Cupertino merkezli lider teknoloji üreticisi Apple'dan yeni duyuru yayınlandı. Apple tarafından yayınlanan resmî duyuruda şirketin 10 Kasım 21.00 TSI'da yani Türkiye saatiyle yeni cihazlar tanıtabileceğine işaret eden "Bir Şey Daha" afişli duyuru paylaşıldı.

Mac modellerinin tanıtılmasının beklendiği 10 Kasım'da düzenlenecek Apple Park'ta gerçekleşecek etkinlikte, AirPods Studio isimli yeni kulaklık modelinin ve AirTags isimli cihazın tanıtılmasının beklendiğine yönelik bazı tahminler ve iddialar var.

Şirketin Macbook 12 ve 14 inç modellerinin yanında Silicon adı verilen Apple'ın ürettiği yeni işlemcili iMac modelinin tanıtılabilecek olduğu iddia ediliyor.

8 gün sonra gerçekleşecek Apple tanıtımında hangi cihazlar tanıtılacak ve ne kadar ücretle satışa sunulacak şimdilik bilinmezliğini koruyor.

iPhone, iPad, Macbook Pro veya Macbook Air modellerinin ise yeni tanıtılmayacağı biliniyor.