Araç almak isteyenlere müjde! 0,49 faizle sıfır araba kampanyası başladı! Honda, Toyota, Ford, Hundai hepsi indirimde. Günümüzde artan piyasa koşulları nedeniyle araç sahibi olmak birçok kişi için hayal haline geldi. Özellikle sıfır araç fiyatları aldı başını gidiyor ve vatandaşlar artık otomobil almayı aklından bile geçiremiyor. Ancak araç sahibi olmak isteyenleri rahatlatacak yeni bir kampanya duyurusu geldi. Sıfır araba almak isteyenler için 0,49 faiz oranları ile kredi sağlanıyor. Üstelikte tüm otomobil firmalarının da yeni bir kampanya başladı. Sıfır araçlarda hem faiz indirimi hem de fiyat indirimi bulunuyor. Peki güncel sıfır araç fiyatları ne kadar? Otomobil kredisi faiz oranları ne kadar?

Araba almak isteyenler son dönemlerde artan fiyatlar nedeniyle şikayetçi olurken onları sevindirecek araç sahibi yapacak yeni bir kampanya duyurusu biraz önce geldi. Sıfır otomobil sahibi olmak isteyenler için firmalar fiyat indirimine gitti. Aynı zamanda kredi kullanmak isteyenlere de özel fırsatlar sunuluyor. Taşıt kredisi faiz oranları 0,49’a kadar düşürüldü. Araba markaları da yeni kampanyaları ile fiyatları neredeyse dibe kadar çekti. Honda, Toyota, Ford, Hyundai, Peugeot, Opel ve daha birçok farklı marka da kampanyalar devam ediyor. Peki taşıt kredisi güncel faiz oranları ne kadar? güncel otomobil fiyatları kaç TL?

arac-almak-isteyenlere-mujde-049-faizle-sifir-araba-kampanyasi-basladi-honda-toyota-ford-hundai-

AY SONUNA KADAR KAMPANYA SÜRECEK

Ekim ayının sonu yavaş yavaş yaklaşırken otomobil firmaları da kampanyalarına hız verdi. Özellikle sıfır araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar için firmalardan faiz indirimi ve fiyat indirimi kampanyası duyurusu geldi. Birçok farklı marka sıfır otomobil fiyatlarını dibe kadar çekerken aynı zamanda firmalar aracılığı ile başvuru yapılacak kredilerde faiz oranları düşürüldü. 31 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli olacak fiyat indirimi için Ford markasından duyuru yapıldı. Ford, 100.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlara 12 ay vadeli 0,49 faiz oranı ile kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Üstelik araç fiyatları da firma tarafından düşürüldü.

arac-almak-isteyenlere-mujde-049-faizle-sifir-araba-kampanyasi-basladi-honda-toyota-ford-hundai-2

10.000 TL'YE VARAN İNDİRİM

Ford, 2021 araç fiyat listesi içerisinde 10.000 TL'ye varan indirim imkanı sağlıyor. Kredi de kullanabilecek olan vatandaşlar 192 bin TL olan bir aracı 181 bin TL'ye satın alabiliyor. Ford'un sıfır araba faiz indirimi kampanyası kapsamında FordFinans kredisi kullanmak mümkün. Bireysel kullanım amaçlı alınan araçlarda sağlanan Kredi 12 ay vadeli olarak veriliyor. 100.000 TL'ye kadar kullandırılan kredi de faiz oranı 0,49 olarak belirlendi. Aynı zamanda bu kampanya 10 bin TL'ye Varan indirimli araç satışlarında da geçerli. Ford markasının kampanyası sadece sıfır araçlarda sağlanıyor. İkinci el otomobil satın almak isteyenler bu kampanyadan faydalanamıyor.