Araç sahiplerine bir kötü haber daha geldi. Bu sefer akaryakıt fiyatları beklentilerin üzerinde zamlandı. Bundan sonra benzin ve motorin alırken iki defa düşünebilirsiniz. Ulaşım yolu şirketleri bilet fiyatlarına zam yapabilir. İşte 17 ocak 2023 güncel akaryakıt fiyatları...

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Akaryakıt fiyatlarındaki son dakika gelişmesi şaşırttı. Araç sahiplerini yakından ilgilendiren bu gelişme neticesinde benzin ve motorin kaç TL arttı soruldu. Güncel detaylar ve çok daha fazlası haberimizde olacak. Aracı olanlar bu haberi dikkatli okusun. Benzin ve motorinde fiyatlar iyice yükseldi. Son dönemde akaryakıt kullanımındaki pahalılık gözden kaçmadı.

Akaryakıt Kaç TL Zamlandı?

Akaryakıtta son olarak benzinin 17 Ocak 2023 tarihi itibarıyla 67 kuruş zamlandığı öğrenildi. Ulaşım alanında bilet fiyatlarına yeni bir zam gelecek mi doğrusu çok merak ediliyor. Çünkü otobüs, uçak, tramvay ve daha pek çok ulaşım aracında maliyet de aynı şekilde artmakta. Artan bu maliyetin karşılanması adına zam kararı alınacak mı yakın zaman sonra belli olacak.

Güncel Akaryakıt Fiyatları 17 Ocak 2023

Benzine  yapılna 67 kuruşluk zam sonrasında İstanbul'daki litre fiyatı 20,36 TL oldu. İzmir'de ise benzin 20,67 TL'den satılıyor. Ankara'da benzinin litresi 20,63 TL'ye yükseldi. Güncel detaylarla birlikte akaryakıttaki son tablo bu şekildedir. Akaryakıt fiyatlarına ilişkin merak edilenler ve çok daha fazlasını haber sitemiz üzerinden öğrenebileceksiniz.