Beşiktaş’ta sokak ortasında cinsel ilişkiye girip, kendilerini uyaran insanları da hakaret ile karşılayan çift gözaltına alınmıştı ki kim oldukları ifşa oldu. Zeynep Sarıözkan Kimdir? Öğrenenler hayrete düştü...

İlişkiye giren erkeğin bir otel sahibi olduğu öğrenilirken kadın ise ünlü bir oyuncu çıktı...

Dilek Yaman Demir'in özel haberine göre, İstanbul'da 11 Haziran günü saatler 04:54'ü gösterdiği sırada Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:48 inşaat alanı önünde ulu orta ilişkiye giren ve üstüne uyaranlara da sözlü saldırıda bulunan bir çift görüldü.

Zeynep Sarıözkan Kimdir? Öğrenenler hayrete düştü...

Beşiktaş'taki otomobil üzerinde cinsel ilişki rezaletinden oyuncu Zeynep Sarıözkan ve Ahmet Ertan Kösembay çıktı! O hayasızlar hakkında soruşturma -

Bugün Günlerden "Kemal Sunal" Özlemi İse Her Gün! Kemal Sunal'ın Kendi Açıklamaları Ve Hayatımıza Damga Vuranları! Bugün Günlerden "Kemal Sunal" Özlemi İse Her Gün! Kemal Sunal'ın Kendi Açıklamaları Ve Hayatımıza Damga Vuranları!

Çift, kendilerini uyaran insanlara aldırış etmezken "Ne yapıyorsunuz? Eviniz yok mu sizin!" diye bağıran kişiye ise "Sana ne lan!" diye cevap vermesi ile ayrıca gündem olmuştu.

Tepki gören olayın görüntülerinin sosyal medyaya düşmesi ardından İstanbul polisi harekete geçti ve çift gözaltına alındı.

Olaydaki erkeğin otel işletmecisi olduğu açıklanırken kadının ise oyuncu Zeynep S. olduğuğu belirtildi.

Bu arada haklarında hayasızca hareket suçundan işlem başlatılan Ahmet Ertan K.'ın "Kasten yaralama" ve "hakaret" suçlarından kaydı bulunduğu belirlenirken, kadın oyuncunun aslında kim olduğu daha doğrusu soyadı merak konusu oldu.

Kadın oyuncu ile ilgili ise basında yer alan fotoğraflardan doyı sosyal medyada tahmin paylaşımları gelmeye başalarken tam adının Zeynep Sarıözkan olduğu öğrenildi.

Oyuncu olarak yaşamını sürdüren Zeynep Sarıözkan’nin Sadri Alışık Akademi içeriğinde eğitim aldığı biliniyor ve yaklaşık 5 senedir bilindik bir oyunculuk ajansında kayıtlı olan kadının daha evvel eğitim kurumlarında çalışmış olması da öğrenenleri ayrıca şoke etmiş durumda.

Aslında Fen Bilimleri Öğretmenliği mezunu olan Zeynep Sarıözkan'ın çeşitli dershanelerde çalıştığı da edinilen bilgilerden.