Sosyal medyayı çok aktif olarak kullanmayan oyuncu instagram hesabından yaptığı son paylaşım ile hem hayranlarını sevindirdi hem de heyecanını duyurdu.

Ay Yapım imzası ile 2017 yılında Show Tv ekranlarında başlayıp fenomen haline gelen dizi Çukur’un delikanlı Yamaç’ı ekranlarda uzun süredir görünmüyor ve kendisinden yeni bir proje haberi de gelmiyordu.

Ancak sonunda öyle bir güzel haberle geldi ki kendisi de bu haberi “Elimden geleni yapacağım. Çok heyecanlıyım, böyle bir rolü canlandırmak büyük bir onurdur, gururdur” sözleri ile anlattı.

Aras Bulut İynemli, 2023 yılında vizyona girecek olan Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel bir projede yer alacak. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini yapacağı projede ünlü oyuncu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk rolüne hayat veriyor olacak.

t25_aras-bulut-iynemli-kimdir-118

2024’te vizyona girecek ve iki senedir sır gibi üzerinde çalışılan yapımın ilk detaylarını sosyal medyadan gazeteci Ayşe Arman paylaşmıştı. Büyük bir heyecanla duyurduğu projede “Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiçbir şeyi yok. Ultra doğal bir oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum.” Sözleri ile Aras Bulut İynemli’nin başrolünü ilan etmişti kendisi.

Lanistar Medya bünyesinde geliştirilecek filmin yönetmenliğini 7. Koğuştaki Mucize, Kaybedenler Kulübü, Mahmut ile Meryem ve Tek Yürek yapımlarının yönetmeni Mehmet Ada Öztekin yapıyor olacak.

Ekranlara Geri Dönüyor! Fatih Portakal Yayına Çıkacağı Tarihi de Açıkladı! Hangi Kanalda? Ne Zaman? Ekranlara Geri Dönüyor! Fatih Portakal Yayına Çıkacağı Tarihi de Açıkladı! Hangi Kanalda? Ne Zaman?

Atatürk rolü daha önce hatırladığımız kadarı ile Zülfü Livaneli’nin yönetmenliğini üstlendiği Veda filminde Sinan Tuzcu, Kurtuluş ve Cumhuriyet filmlerinde Rutkay Aziz, bir reklam filminde Haluk Bilginer ve Son Osmanlı Yandım Ali’de Alican Yücesoy tarafından üstlenilmişti.

08WXTn1K2kmTzO-xqNOiMA

29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi olarak gelecek filmde Ata’yı canlandıracak yeni ismin Aras Bulut İynemli bizce de güzel bir seçim olmuş. Umarız başarılı oyuncunun heyecanına, gururuna yaraşır bir yapım çıkar ortaya. Bizler de heyecan ile bekleyenlerdeniz.

25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu olan genç yeteneğin ağabeyi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısı. Yani sanatçı bir aileden geliyor. İstanbul Teknik Üniversitesinde Uçak Mühendisliği okuyan başarılı isim içindeki sanat sesini susturamayıp, reklamlarla adım attığı setlerden bir dönemin seyirciyi ekrana adeta yapıştıran dizisi olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki oyuncu kadrosuna katılıp performansı ile harikalar yaratıp hem kalbimize girmiş hem de hak ettiği şöhretine kavuşmuştu. Zaten sonrası da başarılı diğer projeler ile gelmişti.