Aras Bulut İynemli La Casa De Papel dizisine mi katılıyor? Hangi karaktere hayat verecek her yerde aranmaya başladı. Netflix'in fenomen dizisi La Casa De Papel, fırtına gibi esmeye devam ediyor.

Aras Bulut İynemli La Casa De Papel dizisine mi katılıyor? Hangi karaktere hayat verecek her yerde aranmaya başladı. Netflix'in fenomen dizisi La Casa De Papel, fırtına gibi esmeye devam ediyor. geçtiğimiz hafta 4. sezonuyla izleyici karşısına çıkan La Casa De Papel için bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre iki sezondur dizide ortaya çıkması beklenen İstanbul'u kimin canlandıracağı netleşti. Peki La Casa De Papel dizisine hangi oyuncu dahil olacak? 

Tarım Kredi İndirimini Yaptı! Etin Kilosunu 89,90 TL'ye Düşürdüğünü Açıkladı! Tarım Kredi İndirimini Yaptı! Etin Kilosunu 89,90 TL'ye Düşürdüğünü Açıkladı!


LA CASA DE PAPEL DİZİSİNE HANGİ OYUNCU DAHİL OLDU?İddialara göre; La Casa De Papel dizisine Aras Bulut İynemli dahil olacak. Dizide merakla beklenen İstanbul karakterine hayat verecek isim Aras Bulut İynemli'nin ta kendisi olacak. Son yıllarda oyunculuk performansıyla adından sıkça söz ettiren Aras Bulut İynemli, eğer dizide oynarsa dünyaya açılmış olacak.

ARAS BULUT İYNEMLİ KİMDİR?Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Yeşim adında ablası ve Orcun adında abisi vardır. Abisi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısıdır. Babasının adı Cengiz, annesinin adı Sevtap'dır. Beşiktaş Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde uçak mühendisliği okumaktayken oyunculuk yapmaya başladığından okulunu dondurdu.Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay'ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur. Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu karakterini canlandırdı. Bu dizide senaryo gereği ilerleyen bölümlerde müzisyen olmuş ve İyi Düşün Taşın şarkısını coverlamış ve yeni şarkılar bestelemiştir.2012 yılında çekimleri tamamlanan, 2013 Mart ayında Türkiye gösterime giren Mahmut ile Meryem filminin başrolüdür. Ancak filmde Aras Bulut İynemli'nin oyunculuğu birçok eleştirmen tarafından beğenilmemiştir. 2013 yılında Çağan Irmak tarafından keşfedilmiş ve Deniz Celiloğlu ile LGBT temalı "Tamam mıyız ?" adlı filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı engelli İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir.2013-2014 yılları arasında "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır. Günümüzde Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide Hazal Kaya ile birlikte başrolü paylaşmaktadır. Bu dizide Sarp karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı oyuncu şimdilerde Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakterine hayat veriyor.