Aras Bulut İynemli ve Bige Önal Barıştı Mı? Başbaşa Yemek Yediler!

Aras Bulut İynemli ile Bige Önal ayrılığı uzun sürmedi! İkili başbaşa romantik bir yemek yedi.

Magazin 24.08.2021 - 22:45 24.08.2021 - 22:54 Ece Sahan

Çukur dizisinin yıldız ismi Aras Bulut İynemli ile Sen Çal Kapımı dizisinin Selin'i ünlüler aleminin örnek çifti olarak gösteriliyordu.

Genç çifte nazar değmiş ve ikili geçtiğimiz aylarda ilişkilerini noktaladıklarını açıklamışlardı. Ancak bomba bir iddia ortaya atıldı.

Örnek bir çift olarak herkesin imrendiği Aras Bulut İynemli ile Bige Önal evliliğe giden ilişkilerini noktalamışlardı. İkilinin fanları bu habere oldukça üzülmüş ayrılığın nedenini öğrenmeye çalışmıştı.

Hayranlar bu ayrılıkla sarısılırken geçtiğimiz günlerde Aras Bulut İynemli ile rol arkadaşı Damla Sönmez'in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İki oyuncunun da ajansları bu haberleri yalanlayan bir açıklama yayınlamıştı.

Aras Bulut İynemli ile Bige Önal Başbaşa Yemek Yedi!

 Aras Bulut İynemli yeni bir aşka mı yelken açtı derken eski sevgili ile başbaşa yemek yedi! Aras Bulut İynemli ile Bige Önal'ın Çanakale'de bir otelde başbaşa yemek yediği iddia edildi.

6 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz dönemde sonlandıran genç oyuncuların yeniden barıştığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

İddialar henüz doğrulanmazken çiftin hayranları bu dedikodu ile büyük bir heyecan yaşadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@