Arda Kural'dan Avşar kızına sert eleştiri!

Bir Zamanlar Yedi Numara, Eyvah Kızım Büyüdü ve Emret Komutanım gibi izlenme rekorları kıran dizilerde boy gösteren oyuncu Arda Kural'ın hayatı, yaşadığı psikolojik rahatsızlıkla kabusa dönmüştü. 2010 yılında vizyona giren Kubilay adlı filmde oynayan Ard

Magazin 26.03.2021 - 13:27 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Bir Zamanlar Yedi Numara, Eyvah Kızım Büyüdü ve Emret Komutanım gibi izlenme rekorları kıran dizilerde boy gösteren oyuncu Arda Kural'ın hayatı, yaşadığı psikolojik rahatsızlıkla kabusa dönmüştü. 2010 yılında vizyona giren Kubilay adlı filmde oynayan Arda Kural, bu filmden alacağı parayı tahsil edemeyince psikolojik bir buhran sürecine girmişti. 2012'de kaldırıldığı Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi altına alınan Arda Kural, 2013'de taburcu olmuş ve ardından oyunculuğu bıraktığını açıklamıştı.


Hem Tutunamayanlar hem de Arka Sokaklar'da rol aldı!


Oyunculuğu bıraktığını açıklamasına rağmen önceki yıl yayınlanan Tutunamayanlar adlı diziyle yeniden ekran karşısına çıkan Arda Kural, Arka Sokaklar dizisinde de konuk oyuncu oldu. Pandemi döneminde eve kapandığı belirtilen Arda Kural'ın son hali hayranlarını üzdü. Öte yandan sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan Arda Kural, Hülya Avşar'ı diline doladı. Önceki günlerde çarşaflı kadınlar hakkında açıklamada bulunan Hülya Avşar, sosyal medyadan büyük tepki görmüştü.Avşar kızı şu açıklamada bulunmuştu:
"Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini 'öcü' demiştim"

"Para için soyunanların..."


Twitter hesabından yaptığı açıklamada isim vermeden Hülya Avşar'a yüklenen Arda Kural, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Para için soyunanların, Allah için giyinenleri eleştirdiği iğrenç bir çağda yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.Geçirdiği rahatsızlığın ardından açıklamalarda bulunan Kural, şöhreti değil şöhretin mecbur bıraktığı şeylerin kendisini zorladığını dile getirdi. Kimseye kırgınlığının olmadığını aktaran Arda Kural, kendisiyle yüzleşerek aşamadığı sorunlarını aştığını kaydetti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@