Oyunculuk kariyerine yeniden başlaması ile sevindiren Arda Kural'dan tam da yeni projesi beklenirken yine skandal bir haber geldi.

İstanbul'un Büyükçekmece'de bir mekanın işletmecisini darp edip kavga çıkardığı gerekçesiyle gözaltına alınan yakışıklı oyuncunun ne yaşadığı merak edilirken gelen bilgiler ile olayın çok daha ciddi boyutlarda olduğu öğrenildi.

Arda Kural psikolojik sorunları atlattıktan sonra oyunculuk kariyerine yeniden başlamıştı ki bu defa da önce kavga sebebi ile gözaltına alındı sonra ise ailesi tarafından uzaklaştırma kararı çıkartıldı.

İddialara göre İstanbul Büyükçekmece'de dün gece saatlerinde bir mekanın işletmecisini darp ettiği için gözaltına alınan ünlü oyuncu sonrasında ise asıl kabusu hem yaşadı hem yaşattı.

Yerli Leonardo DiCaprio' geri dönüyor! Arda Kural'ın yeni mesleği… - Son Dakika Haberleri, Spor Haberleri, Güncel Haberler – HaberVeri.com

Darp ihbarı üzerine olay yerine çağrılan polis oyuncuyu gözaltına alarak Emniyet'e götürmesi ardından serbest bıraktı ancak olaylar bununla bitmedi.

Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti! Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti!

Kural’ın sahildeki kavgasından önce kardeşi ve annesini de tehdit edip kavga çıkardığı ve bu yüzden ailesinin de ayrıca kendisinden şikayetçi olduğu öğrenilirken ayrıca aile içinde yaşanan sorunlar nedeniyle ailesine karşı 1 ay uzaklaştırma kararı aldığı da ortaya çıktı.