Arda Yurtseven öldü mü? Arda Yurtseven kimdir, kaç yaşında? Arda Yurtseven neden öldü? İşte 16 yaşındaki Arda Yurtseven’in ölümüne dair detaylar…

Kayıp olarak aranan 16 yaşındaki Arda Yurtseven’in ölü bulunması sevenlerini yasa boğdu. Sosyal medyadan yapılan paylaşımlarla neredeyse bir haftaya yakın süredir bulunmaya çalışan genç neden öldü? Arda Yurtseven kimdir kaç yaşında?

Arda Yurtseven kimdir, nereli kaç yaşında sorularının yanıtı sabah saatlerinden bu yana arama motorunda en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Arda Yurtseven neden öldü sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Bir süredir kayıp olan ve ailesinin verdiği ilanlarla sosyal medyada da aranan Arda Yurtseven ölü bulundu. Peki 16 yaşındaki gencin başına ne geldi? Arda Yurtseven neden öldü?

ARDA YURTSEVEN KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

16 yaşındaki lise öğrencisi Arda Yurtseven Kartal Esentepe Mahallesi'nde yaşıyordu. Kartal Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi öğrencisi olan Yurtseven, bir haftaya yakın süredir kayıptı. 16 yaşındaki gencin cansız bedeni bulundu.

arda-yurtseven-bulundu-mu-16-yasindaki-arda-yurtseven-kimdir-neden-oldu-2

Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor Vakıfbank’tan Kredi Başvurusu Gerçekleştirmek İsteyen Bireyler İçin İyi Haber: 30 bin TL Ödeme Geliyor

ARDA YURTSEVEN NEDEN ÖLDÜ?

16 yaşındaki Arda Yurtseven bir haftadır devam eden aramalar sonucunda ormanlık alanda ölü olarak bulundu. Kayıp gencin cansız bedeninin bir ağaçta asılı olarak bulunduğu öğrenildi. Henüz Arda Yurtseven in ölüm sebebine ilişkin bir açıklama yapılmadı. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında Arda Yurtseven in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp'a götürüldü.

NE OLMUŞTU?

Kartal Esentepe Mahallesi'nde yaşayan Arda Yurtseven geçtiğimiz pazartesi günü bisikleti ile evden çıkmış ve ardından kendisinden haber alınamamıştı. Gencin bulunması için Çevik Kuvvet arama kurtarma timi, AKUT, Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler devreye girmişti. 3 gün süren aramaların sonucunda gencin cansız bedeni Aydos ormanında bir ağaçta asılı olarak bulundu. Olay yerinde yapılan inceleme sonrasında 16 yaşındaki Arda Yurtseven’in cenazesi Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi morguna götürüldü. Arda Yurtseven’in ölüm sebebinin yapılacak otopsi sonrasında belli olacağı öğrenildi.