Bir dönem yedikleri, içtikleri ayrı gitmeyen Müge Anlı ve psikolog Arif Verimli’nin aralarına giren kara kedi sonrası sular ısınıyor…

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Hafta içi her gün atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla ekrana gelen, Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden biri olan Müge Anlı, her geçen gün başarılarına başarı katarak yoluna devam ediyor. Sosyal sorumluluk projeleri yürüten, kayıpları bulan, cinayetleri çözen Müge Anlı, Türkiye’nin en sevilen isimlerinden biri olmayı, güvenilir bir yüze sahip olmayı katmerleyerek başarılarına başarı katıyor. Müge Anlı’nın iyi bir ekibi aynı zamanda yol arkadaşları da var. Rahmi Özkan ve Şevki Sözen de onlardan ikisi. Müge Anlı’nın çok sevdiği bu iki isim hali hazırda programda yer almaya devam ediyorlar. Ama öyle bir isim var ki adeta olay oldu. Rahmi Özkan ve Şevki Sözen’e daha önce eşlik eden Arif Verimli o isim. Prof. Dr. Arif Verimli çok uzun yıllar, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı’ya eşlik etmiş, değerli yorumlarıyla programa katkıda bulunmuştu. Hatta pek çok kişiyi de hastası olarak kabul etmişti Arif Verimli. İsabetli yorumlarıyla adından söz ettiren Arif Verimli sonrasında bir anda programda ayrılarak herkesi şoke etmişti. Her sabah onu ekranda görmeye alışan Müge Anlı takipçileri bir anda Arif Verimli’yi göremeyince nerede olduğunu ve neden programdan ayrıldığını merak eder olmuştu.

NEDENİ ŞEVKİ SÖZEN

Arif Verimli sonrasında pek renk vermese de nedeninin Şevki Sözen olduğu ortaya çıkmıştı. Ayrıca sözen Instagram hesabından da bir açıklama yayınlayarak en azından merakı birazcık da olsa gidermişti.

AYLAR SONRA YENİ AÇIKLAMA

Arif Hoca durdu duru bombayı aylar sonra patlattı. Müge Anlı’dan neden ayrıldığı merak edilen Arif Verimli tüm gerçekleri açıkladı ama öyle bir açıkladı ki Müge Anlı’yı da bombaladı. Yasemin Özçelik’in Youtube kanalın konuk olan Arif Verimli açtı ağzını yumdu gözünü.

‘MÜGE’NİN DE ŞEVKİ’NİN DE BENİM İÇİN KIYMETİ YOK’

Katıldığı programda zehir zemberek açıklamalarda bulunan Arif Verimli en çok hangisine kırgın olduğuna dair soruya şu yanıtı verdi ‘Artık ikisinin de hiç kıymeti yok benim için. Müge Anlı'nın programı iyi yönetemediği kanaatindeyim. O olaydan sonra hiç karşı karşıya gelmedik, mesajlaştık sadece. Müge Anlı beni sevseydi böyle yapmazdı’ dedi.  Neden ayrılığını da anlatan Arif Verimli bu açıklamasında da 14 yıldır çalıştığı Müge Anlı’yı hedef aldı.  İşte Arif Verimli’nin o sözleri ‘Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse ne yaparsınız? Ben buna bozuldum. Ve Müge'nin de bu hareketi destekleyen, arka çıkan hareketine bozuldum. Çıktım, gittim. Şevki Sözen Bey her gün alanıma giriyordu. Rica ettik, tartıştık, hiç dinlemedi’