Show TV'nin sevilen dizilerinden Arıza dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Arıza, dün akşam 14.

Show TV'nin sevilen dizilerinden Arıza dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. Arıza, dün akşam 14. bölümüyle izleyenleri televizyon başına kitlemeyi başardı. Arıza'nın 14. bölümünde neler oldu ? Pazar akşamı yayınlanan Arıza dizisinin 14. bölümünün bitmesiyle izleyenler hemen Arıza 15. bölüm fragmanını aramaya başladılar. Peki, Arıza 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı ?Arıza 14. bölümde neler oldu ?

Çektiği çeşitli işkencelerden sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başlayan Ali Rıza sonunda gözlerini açar. Ali Rıza gözlerini açarken bir yandan da Muzaffer bu yapılanların arkasında kimin olduğunu bulmaya çalışır. Ancak Muzaffer herhangi bir delil, ipucu bulamaz. Bu sırada Ali Rıza konsorsiyum toplantısı sırasında kendi başına gelenleri bir bir anlatır. Başına gelenleri anlatsa da kendisine yapılan bu işkenceleri kimin yaptığını bilmediğini söyler. Fuat ise bu işi kimin yaptığını açıklar. Ali Rıza'nın anlattıklarını duyan Halide adeta şok olur. Duydukları karşısında şaşkına dönen Halide'ye Ali Rıza; "Biz olamayız" der.

Ali Rıza Numan’ın deposunu darma duman eder. Ali Rıza'nın bu yaptığı karşısında ise Numan, Burak’tan para ister. Öğrendiği büyük sırrı içinde tutmak istemeyen Melek bir karar vermiştir. Melek, öğrendiği büyük sırrı Haşmet'e anlatacaktır. Numan istediği paraları alır ancak Burak'ın göndermiş olduğu paralar sahte çıkar. Burak’ın gönderdiği paralar sahte çıkınca da Numan çılgına döner. Paraların sahte olduğunu öğrenen Numan, Burak’ın evine gelir. Evi kurşun yağmuruna tutan Numan, hedefinde şaşkınlık yaratacak bir hamle yapar. Kurşunların hedefi Burak değil, Halide olur. Halide'nin vurulmasıyla herkes şoka uğrar. Halide ölecek mi ?Arıza 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Arıza'nın 15. bölümünde neler olacak ?

Arıza 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Halide'nin vurulması ise Arıza 14. bölümde olay yarattı.