03 Medya imzası bulunan Arıza dizisi Türk yapımı aksiyon ve dram dizisi olarak ekranlara geliyor. Sezona Show TV ekranlarında güzel bir giriş yapan Arıza dizisi her hafta yayınlandığı yeni bölümüyle sosyal medyada gündeme oturmayı başarıyor.

EYT’lilere 25 bin TL ödeme hesapta! O tarihte hemen çekilecek EYT’lilere 25 bin TL ödeme hesapta! O tarihte hemen çekilecek
03 Medya imzası bulunan Arıza dizisi Türk yapımı aksiyon ve dram dizisi olarak ekranlara geliyor. Sezona Show TV ekranlarında güzel bir giriş yapan Arıza dizisi her hafta yayınlandığı yeni bölümüyle sosyal medyada gündeme oturmayı başarıyor. Aksiyon ve gerilim dolu sahnelerinin yanı sıra iki farklı dünyadan olan Halide ve Ali Rıza'nın heyecanlı aşk sahnelerini de ekranlara getiren dizi seyircilerin beğenisini topluyor.

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlangıç yapan Arıza dizisi heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle izleyicileri ekranları başına kilitliyor. Yayınlandığı ilk bölümünden itibaren büyük bir yankı uyandıran yapımda yaşanacak olaylar heyecanla bekleniyor. Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza dizisinde taksici olarak hayatını sürdüren Ali Rıza'nın kız kardeşinin ölümü ile suçlarla dolu gizemli dünyaya girmesi ve adaleti sağlamak için verdiği mücadele konu ediniliyor. Arıza dizisi bu akşam 24. bölümüyle ekranlara geldi.

Arıza 24. Bölüm İzle

Ekranların beğenilerek yoğun bir ilgiyle takip edilen dizisi Arıza geçtiğimiz hafta 23. bölümüyle ekranlara geldi. Burak ile anlaşma yapan Balaban ortalığı toz duman etmeye başlamıştır. Halide ise yaşanan bu olayların içerisinde ailesinin ölümü ile ilgili yeni bilgilere erişir. Dizinin heyecan ve gerilim dolu 24. bölümü seyircilerin beğenisini topladı.

Halide'nin kaçırılması Ali Rıza'yı öfkelendirir ve tedirgin eder. Öfkeden deliye dönen Ali Rıza zaman kaybetmeden Balaban'a ulaşmaya çalışır. Balaban ise Ali Rıza'ya Halide'nin kaçırılmasıyla kendisinin bir alakası olmadığını söyler. İhtiyar ise Burak'a Balaban'ı getirmesini söyler. İhtiyar Balaban'ı kabul etse dahi masada ona yer vermeyecektir. Bu esnada esir tutulduğu yerden kaçmak için çözüm yolları arayan Halide ise Balaban ile karşılaşır. Balaban Halide'ye ailesinin ölümüne ilişkin hiç bir bilmediği gerçekleri anlatır. Halide bu gerçekler karşısında şaşırır. Bu esnada Halide ve Ali Rıza'yı büyük bir tehlike bekler. Onları heyecanla bekleyen bu tehlikeyi fark eden İhtiyar ise Balaban ile anlaşma yapmak zorundadır ve bu anlaşmaya Balaban masaya oturmaya hak kazanır.

Arıza 28 Şubat Pazar Son Bölüm izle

Haşmet Ağa ve Ali Rıza arasında ki gerilimin üst düzeye çıktığı 24. bölümünde Haşmet, Halide'yi bulamadığı için Ali Rıza'ya oldukça sert bir tepki göstermiştir. Ali Rıza ise Halide'yi bulmak adına her yolu denediğini belirterek, "Onlara istediklerini vereceğim." dedi. Ali Rıza'nın aklında bulunan plan ne? Ali Rıza Halide'yi bulmak için ne yapacak?

Ali Rıza, Balaban'ı arayarak Halide'nin yerini öğrenmeye çalışır ancak Balaban, Halide'yi kendisinin kaçırmadığını dile getirir. İhtiyar bu işin arkasında Balaban'ın olduğu düşüncesindedir ve Burak'a Balaban'ı bularak kendisine getirmesini söyler. Halide, esir alındığı yerde karşısına çıkan Balaban'dan, ailesinin ölümüyle ilgili şimdiye kadar hiç duymadığı bilgileri duyar ve şaşırır. İhtiyar, Balaban'ı karşısına oturtur ancak ona masada bir yer vermek istemez. Ancak Ali Rıza ve Halide bir tehlikenin eşiğindedir. Bu tehlikeyi fark eden İhtiyar onları korumak adına Balaban'la anlaşma yapmak zorunda kalır ve masada Balaban'a yer verir.

Arıza 25. Bölüm Fragmanı

Show TV'de 25. bölümüyle ekranlara gelen Arıza dizisi bu haftada ekranlara getirdiği heyecan dolu sahneleriyle seyircilerden geçer not aldı. Beğenilerek takip edilen Arıza dizisinde her hafta yaşanacaklar izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu akşam 24. bölümüyle ekranlara gelen Arıza dizisinin sona ermesinin ardından seyirciler gelecek hafta yaşanacakları merak etmeye başladı. Arıza 25. Bölüm Fragmanını araştıran seyirciler için henüz Arıza Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız. Lütfen takipte kalın...