Sürükleyici temposu ve ilgi çeken senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken dizide bu hafta nelerin olacağı tartışma konusu oldu. Özellikle son bölüm sürpriz bir şekilde sona erdiğinden dolayı izleyicilerin gelecek bölüme dair beklentileri artmıştı.

Sürükleyici temposu ve ilgi çeken senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken dizide bu hafta nelerin olacağı tartışma konusu oldu. Özellikle son bölüm sürpriz bir şekilde sona erdiğinden dolayı izleyicilerin gelecek bölüme dair beklentileri artmıştı. Arıza 25.bölüm fragmanı yayınlandı mı, Arıza gelecek bölümde neler olacak gibi aramaların sıklıkla yapıldığı bugünlerde diziye dair detaylar ise şu şekilde sıralanıyor:

Arıza 25.bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?


Arıza 25.bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu son zamanlarda internet aleminde en fazla sorgulanan konuların başında bulunuyor. Arıza 25.bölüm fragmanı yayınlanmış olup, Arıza dizisinin Youtube kanalı üzerinden takip edilebiliyor. Özellikle dizinin bir sonraki bölümünde neler olup biteceğine yönelik fikir yürütmek için fragmanı görmekte fayda var. Fragmanda da aynı şekilde gelişmelere dair heyecan verici detaylar yer alıyor. Diziye dair daha fazla şeye ulaşmak ve son gelişmelerin tümünden haberdar olmak için dizinin Youtube kanalını takip etmek yeterlidir.

Son Bölümlerde Neler Olmuştu?


İhtiyarın elinden kaçırılmış olan Balaban, Ali Rıza ile yeni bir anlaşma yapmak üzeredir. Balaban Safir’in karşısında yer alır ancak konuşma yapma konusunda pek niyetli gözükmez. Rukiye ise Muzafferle konuştuğundan dolayı korkularını bir türlü dizginlemeyi başaramayacaktır. Bunlar olup biterken Halide ve Ali ise gelecekleri adına önemli kararlar alma yoluna girmişlerdir. Ailesiyle artık buzları eritmiş olan Burak, içinde bulunduğu bir olayla ailesinin yeniden zor duruma girmesine neden olur. Ayrıca Burak bu sırada karşısına çıkacak bir olay sonrasında da şaşkınlığını gizleyememiştir. Önceki bölümde bunlar olurken önceki bölümden kalmış olan çok sayıda soru işareti vardı. Özellikle Burak’ın karşı karşıya kaldığı sürpriz, Halide ve Ali arasında yaşanan gelişmeler, Burak ve Balaban arasında yapılan yeni anlaşma gibi durumlara yönelik sorular cevapsız kalmıştı. Arıza 25.bölümde ise bu soruların cevaplandırılacağı bir bölüm olacak gibi gözüküyor. Bu nedenle dizinin müdavimlerinin tüm gelişmeleri kaçırmamak için yayın saatinde ekranların başında olmasında fayda var.

Arıza Konusu


Arıza dizisi konusu ise şöyle; dizisinde farklı hayat hikayelerine sahip olan kişilerin karşılaşma hikayeleri ele alınıyor. Kendi halinde dürüst bir taksici olan Ali Rıza’nın bir gün yolu karanlık dünyanın en büyüklerinden biri olan patronun kızıyla kesişir. Bu karşılaşma aslında ikisinin de hayatının köklü olarak değişmesine neden olacaktır. Bugünden sonra bir daha hiçbir şey eskisi gibi gitmez. Artık Ali Rıza ve Halide kendilerini sürekli olarak farklı olayların içinde bulacaktır. Arıza’nın senaristliğini Ozan Aksungur üstlenirken, dizinin yönetmenliğinde ise Recai Karagöz imzası var. Ayrıca dizi ünlü oyuncu kadrosuyla da her geçen gün ilginin daha fazla üstüne toplanmasına neden oluyor. Diziye sürekli olarak yeni oyuncular dahil oluyor. Özellikle kadrodaki yıldız isimler yapıma olan ilginin daha fazla büyümesine yol açıyor. Arıza’nın bu hafta ekranlara gelecek olan 25.bölümünde uzun zamandır merak konusu olan sorular cevaplanmış olacak. Dizinin bu bölümüne dair detaylara ulaşmak, bölüm özetlerini görmek ve diğer bölümleri izlemek için Show TV’nin resmi internet sitesini takip etmekte fayda var. Ayrıca dizi hakkında daha fazla detaya ulaşmak isteyenler vakit kaybetmeden dizinin Youtube kanalına bakmalı. Bu kanal üzerinden dizinin son fragmanları düzenli olarak takip edilebilir.